спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт гальмівних супортів у Києві

 

Зношування будь-якого механізму - природна частина життєвого циклу. Гальмівна система автомобіля не виняток. Гальмівні диски і колодки легко і недорого замінюються на нові деталі, оскільки вони просто вважаються витратним матеріалом. На відміну від гальмівних супортів. Ця частина належить до дорогих елементів. У разі виходу з ладу вимагає відповідального підходу і професіоналізму з боку виконавця. Ремонт супортів неможливо здійснити без попередньої діагностики. Тому краще, щоб він проводився в спеціалізованому технічному центрі.

 

Особливості ремонту супортів 

 

Ремонт супортів

Супорт відповідає за адекватну роботу гальмівної системи автомобіля. Характер роботи і розташування деталі тісно пов'язані з пилом, брудом, водою. Сильне тертя, яке чиниться на вузол у процесі експлуатації, разом зі складними умовами сприяє тому, що термін служби значно знижується, а, значить, ремонт супортів не за горами.

Що таке супорт?

Будь-який автотранспортний засіб оснащується гальмівною системою, до комплекту якої входить гальмівний диск і супорт. Завдання останнього - надійно утримувати гальмівні колодки, гарантувати їх своєчасне стиснення на гальмівних дисках. Ремонт гальмівних супортів, як одна з найбільш затребуваних послуг технічного центру, необхідний набагато частіше, ніж будь-якому іншому вузлу, оскільки супорти є виконавчими механізмами. Через це зношування стає цілком очікуваним і очевидним явищем.

Які види супортів бувають?

Заміна ремкомплекту супорта не проводиться до того, як майстри визначили вид механізму і характер несправності. Елементи класифікуються відповідно до:

  • Місцезнаходженням (передня, задня вісь).
  • Наявності вбудованого механізму ручника.
  • Конструкції (фіксована або плаваюча дужка).
  • Числу поршнів (один, два, чотири, шість або вісім).

Для кожного з перерахованих видів характерні свої несправності. Тому ремонт супортів починається зі з'ясування особливостей механізму.

Коли необхідний ремонт?

Різкі і часті гальмування призводять до прогрівання механізмів гальмівної системи. Піддаючись природному зношуванню, а також негативному впливу навколишніх факторів, вони дуже швидко виходять з ладу. Заміна ремкомплекту супортів необхідна у випадках, якщо:

  • В результаті пошкодження потрібна була заміна пильовика поршня гальмівного супорта.
  • Відбулася деформація спрямовувачів.
  • Має місце закис складових механізму.

Водій зобов'язаний уважно стежити за функціонуванням гальм і своєчасно звертатися до технічного центру за найменших проблем в експлуатації.

 

Заміна ремкомплекту супорта ціна

Для того, щоб привести супорт до ладу, необхідний досвід, спеціалізовані інструменти, знання. Оскільки на ремонт супортів ціна досить прийнятна і не вдарить по гаманцю автовласника, проводити всі необхідні дії своєчасно не складає особливих труднощів.

Які причини виходу супорта з ладу?

Для того, щоб відправитися до технічного центру і замовити ремонт супорта може бути кілька причин:

  • Корозійний процес.
  • Зношений механізм ручника.
  • Занадто агресивна манера водіння.

Крім цього, самостійне втручання або робота непрофесійних механіків призводить до виходу механізмів вузла з ладу. Тому так важливо прискіпливо й уважно вибирати виконавців робіт з ремонту або заміни.

Які особливості заміни ремкомплекту супорта?

Ремонт супортів виконується відповідно до суворо встановленого алгоритму. Майстри сервісного центру, за допомогою обладнання та цілого набору інструментів виконують низку дій, спрямованих на виправлення недоліків роботи механізму.

Огляд і діагностика дають змогу з точністю визначити характер несправності та продумати план відновлювальних дій. Для цього проводиться демонтаж колеса і колодки, від'єднання шланга гальмівного механізму і знімання трубки. Механіки знімають, вимивають від бруду і пилу супорт, і тільки після цього розбираються з причинами некоректної роботи. Після того, як була проведена заміна ремкомплекту супорта або профілактика окремих його частин, деталь можна встановлювати на місце.

 

Ремонт гальмівних супортів у Києві

Багато водіїв з недовірою ставляться до ремонтних робіт, цілком логічно вважаючи, що будь-яке втручання в роботу гальмівного механізму призводить до неминучої заміни. Але це помилка.

У чому сенс ремонту супорта?

Першочергово, ціна є основним параметром, який схиляє шальки терезів у бік проведення ремонтних робіт, а не повноцінної заміни механізму. Ремонт супорта обійдеться автовласникові в рази дешевше, ніж придбання нової деталі. Провести якісний ремонт зможуть досвідчені майстри, які гарантовано відновлять функціональність і надійність супорта, забезпечивши безпеку і контроль автомобіля на дорогах.

Де можна відремонтувати супорти?

Наш технічний центр виконає швидко, якісно і з гарантіями ремонт супортів. Жодна робота не починається без попередньої діагностики. Це важлива складова, яка забезпечує 90% успіху всього заходу з відновлення механізму. Ми проведемо всі необхідні етапи роботи. Демонтаж, розбір, чистка супортів ціна на які знаходиться в адекватних межах, дасть змогу оперативно визначити характер несправності та скласти карту майбутніх робіт з виправлення недоліків. Вартість перебирання і діагностування дискових гальм у нас за дуже адекватною ціною. Ми проведемо перевірку, розбирання і лагодження гальмівної системи максимально оперативно. Якщо ви ставите запитання: "Скільки це коштує", то посилання на прайс ви зможете знайти у нас на сайті.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00