спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт і діагностика гальмівної системи

 

Гальмівна система - одна з найважливіших у роботі авто, адже саме вона відповідає за здатність автомобіля швидко гальмувати і перебувати в стані спокою за необхідності зупинки руху. Тому дуже важливо проводити своєчасний ремонт гальмівної системи, щоб уникнути аварійних і катастрофічних ситуацій на дорозі. Водночас далеко не всі автомобілісти знають, що такий ремонт - це не тільки ремонт супортів у Києві і не тільки заміна гальмівних колодок. Розберемося разом, що ж входить в поняття діагностики та ремонту гальмівної системи.
 
 

Діагностика гальм: що це і як часто її робити

Коли стає зрозуміло, що автомобілю потрібна діагностика гальмівної системи в Києві?

За перших же ознак того, що ваш автомобіль почав поводитися незвично в момент гальмування, варто звернутися до СТО - гальмівна система потребує уваги до себе навіть у дрібницях.

 

Чи є характерні ознаки того, що гальма починають виходити з ладу?

Так, таких ознак є чимало, і серед основних з них:

 • З'являється скрип у місцях зчленування рухомих деталей гальм.
 • Під час гальмування водій відчуває пульсацію.
 • Під час гальмування лунає стукіт.
 • Гальмівний шлях збільшується.
 • Хід гальмівної педалі стає нерівний: вона провалюється або, навпаки, клинить.
 • Якщо візуально ви бачите, що колодки зношені нерівномірно, час замінити гальмівні колодки.

Навіть наявність лише однієї такої ознаки - це привід для того, щоб перевірити всю гальмівну систему і виявити, чи потрібен ремонт гальмівної системи: у Києві ви можете провести профілактику на СТО, зокрема і на сервісі "Тайр Ленд".

 

Ремонт гальмівної системи: що до нього входить

Які основні несправності підстерігають гальмівну систему автомобіля?

ремонт-гальмівної-системи   До числа найпоширеніших несправностей, які можуть привести вас і вашого чотириколісного друга до СТО, виділяють такі:

 • Зношування накладок у гальмівних колодках: своєчасна діагностика і заміна гальмівних колодок задніх або передніх допоможуть повернути гальмівній системі її функціональність.
 • Зношування гальмівних дисків і барабанів - ще одна поширена причина, чому автомобілістам доводиться звертатися до автосервісу для заміни гальмівних дисків.
 • Розриви і пошкодження гальмівної трубки або шлангів: іноді можлива ситуація, коли за невеликих ушкоджень достатньо ремонту гальмівних трубок, але в низці випадків обов'язково варто провести заміну гальмівної трубки.
 • Продавлювання гальмівної педалі всередину - головна ознака того, що ремонт гальмівної системи в Києві просто необхідний.
 • Відмова або нестабільність роботи антиблокувальної системи гальм. Іноді проблема розв'язується заміною гальмівної рідини в АБС.
 • Вихід з ладу супортів - притискувального пристрою гальмівної колодки.

 

Як часто потрібна заміна гальмівних колодок і яка ціна такої послуги?

Замінювати гальмівні колодки потрібно регулярно - ця деталь поряд з дисками схильна до швидкого зношування. Стандартний регламент заміни передбачає, що діагностику колодок слід проводити кожні 10000 кілометрів пробігу, щоб не пропустити момент, коли вони стануть непридатними. Ціна такої послуги залежить від того, чи будете ви робити тільки заміну передніх колодок або повністю всіх відразу. Відповідно ціна заміни передніх колодок буде нижчою за комплексний ремонт.

 

А що з приводу гальмівних дисків, як часто потрібно замінювати їх?

Регламент заміни дисків передбачає термін їх служби в 100 000 км пробігу, і це варто враховувати. Також стан гальмівних дисків безпосередньо залежить від стану доріг і вашого стилю водіння: любителі агресивної їзди на високих швидкостях з різким гальмуванням швидше зношують диски гальм.

 

Чи потрібна регулярна заміна гальмівної рідини?

Існує хибна думка, що з часом гальмівна рідина не втрачає своїх властивостей. Але насправді це не так. І замінити гальмівну рідину необхідно вже після 60 000 кілометрів пробігу, щоб вона продовжувала функціонувати так, як треба. Ціна заміни гальмівної рідини буде залежати як від обраного вами складу, так і від того, чи буде майстер робити простий долив до вже наявної (не рекомендується) або ж зробить повну заміну зі зливом старої рідини.

 

Ремонт супортів у Києві

Одна з найважливіших деталей гальмівної системи - це супорт. І його ремонт або заміна - важлива частина ремонтних робіт.

 

Як зрозуміти, що потрібний ремонт гальмівних супортів і де в Києві його зробити?

Про те, що супорти почали виходити з ладу, можна зрозуміти за їхнім скрипом під час гальмування. Деякі автомобілісти роблять такий ремонт самі, але ми рекомендуємо не ризикувати своєю гальмівною системою і звернутися до автосервісу.

 

Що входить до ремонтних робіт для супортів?

Ремонт гальмівних супортів передбачає знімання колеса, повне перебирання деталей супорта, заміну мастила, оцінку і заміну ущільнювачів. Ціна перебирання супортів залежить від того, які роботи проводитиме майстер, але загалом ця послуга коштує недорого.

Ремонт гальмівної системи передбачає перевірку і заміну, за необхідності, досить різних деталей: колодок, дисків, шлангів, супортів. Робити його в один момент можна, якщо гальмівна система остаточно стала непридатною, але краще за все не доводити до такого стану своє авто: регулярна профілактика і діагностика в зазначені регламентом терміни допоможуть уникнути аварійних ситуацій.

Грамотне обслуговування гальм автомобіля - запорука безпеки

Гальмівна система є одним із найважливіших елементів практично будь-якого транспортного засобу. Відповідно, дуже важливо забезпечити нормальне функціонування, забезпечити своєчасний ремонт у разі потреби. Без нормальних гальм існує високий ризик потрапити в аварію, зіткнутися з небажаними перешкодами, випробувати будь-які інші проблеми такого типу. Важливо розуміти, що справність гальм гарантує повну безпеку. Наш сервіс працює для того, щоб кожен її міг собі забезпечити. Ми пропонуємо якісні послуги, ціна яких приємно дивує. Вона розраховується відповідно до актуального прейскуранта, може змінюватися з урахуванням деяких особливостей і рівня складності.

Проведення ремонту може відрізнятися за багатьма параметрами, але у нас воно завжди суворо регламентоване сучасними стандартами якості. Ми працюємо за такими принципами, як:

·       Якість.

·       Орієнтованість на основні потреби клієнта.

·       Оперативність без втрати надійності.

·       Прийнятна вартість у кожному окремому випадку.

Завдяки цьому та сучасному оснащенню гарантується ідеальний результат.

Грамотна діагностика та її важливість

Коли водій виявив, що з гальмівною системою сталося щось не те, він може сміливо звертатися до нашого сервісу. Всі інші роботи будуть виконані кваліфікованими професіоналами за всіма стандартами якості. Для цього проведення діагностичних робіт стає своєрідною гарантією якості та ідеального результату. Важко переоцінити її важливість, тому що найчастіше виявляються всі дефекти, навіть ретельно приховані. Це неймовірно важливо для будь-якого автомобіля, незалежно від основних показників.

Якісне обслуговування нерозривно пов'язане з діагностичними роботами. У процесі їх проведення використовується сучасне обладнання. Комп'ютерна діагностика в руках компетентних професіоналів стає неймовірно важливим і ефективним інструментом, який дасть змогу досягти ідеального результату. Професійне оснащення гарантує виявлення всіх проблем, які потім буде грамотно усунуто.

Відмінності професійного ремонту

Є кілька характерних відмінностей для такої послуги, серед яких застосування тільки якісних запчастин від перевірених виробників, надійних інструментів і багато чого іншого. Треба регулярно проводити ТО, щоб не запускати стан гальмівної системи, ретельно його контролювати. Такий формат дає змогу досягти в кожній окремій ситуації ідеального результату. Крім цього можна підкреслити й інші відмінності професійно проведених ремонтних робіт:

·       Ретельний і комплексний підхід, спрямований на розв'язання поставлених завдань.

·       Застосування сертифікованого обладнання від відомих виробників, яке гарантує стовідсоткову точність за високої швидкості.

·       Гарантія безпеки тощо.

За що обирають наш автосервіс?

Київ наразі пропонує неймовірну кількість місць, де пропонується відповідна послуга. Щоб замовити її з гарантією своєчасного виконання, надійності та повним набором інших переваг, треба сміливо звертатися до нас. Використання оригінальних деталей у процесі проведення ремонту вважається тільки однією з важливих переваг. До інших, через які багато хто вибирає саме наш автомобільний сервіс, можна відзначити:

·       Найчесніші ціни в столиці, які завжди ідеально відповідають рівню послуг, що надаються.

·       Офіційна гарантія якості на виконані роботи і запчастини, що використовуються в процесі.

·       Консультації грамотних менеджерів на основних етапах, що дає змогу клієнтам дізнаватися про все, що тільки може їх зацікавити.

 

Завдяки цьому, в поєднанні з персональним підходом, кожний клієнт отримує бездоганний результат. Поки професіонали виконуватимуть діагностичні, ремонтні та всі інші роботи з гальмівної системи транспортного засобу, клієнт зможе відпочити в підготовлених для цього умовах. Роботи починаються тільки після узгодження всіх деталей, включно з вартістю. Якщо все влаштовує, наші майстри відразу розпочинають виконання робіт. Це є своєрідною гарантією надійності, комфорту і бездоганної якості.

 

Поширені запитання

 

 • Які основні проблеми можуть виникати з гальмівною системою автомобіля?
  • Найчастіша причина поломки гальмівної системи це знос гальмівних колодок та дисків. Також часто виходять з ладу гальмівний циліндр, гальмівні трубки та шланги.
 • Скільки коштує заміна гальмівних колодок?
  • Вартість заміни комплекту дискових гальмівних колодок 650грн.
 • Що перевіряється під час діагностики гальмівної системи?
  • Гальмівні колодоки
  • Диски та барабани
  • Підшипник маточини
  • Гальмівна рідина
  • Гальмівні шланги
  • Супорт
  • Робочі циліндри
  • Головний циліндр

 

Відгуки клієнтів

 

Обслуживаюсь 3 года. Удовольствий. Буду продолжать. Есть хороший ходовик – диагностик Федор. Нравится его работа!

Володимир Черномор
2021-06-18

Лучшие!!!

ОП3 Avecoffee
2021-06-10

Отличное СТО. Быстро и качественно

Eugeniy Vetoshnov
2021-06-03

 

Фотогалерея 

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00