спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Замір компресії двигуна в Києві

 
У деяких ситуаціях вимірювання компресії бензинового двигуна в автомобілі стає обов'язковою процедурою, яка дає можливість ідентифікувати його стан, знайти проблеми та виправити їх. Процедура проводиться за допомогою спеціального обладнання за умов автосервісу. Ми пропонуємо оперативність та високу якість вимірювань.
 
вимірювання_компресії_двигуна
 
 

Особливості вимірювання компресії в циліндрах двигуна авто

Вимірювання компресії може знадобитися у різноманітних ситуаціях, на які водій може звернути увагу під час експлуатації. Наприклад, якщо під час роботи двигуна починають з'являтися сторонні стуки, треба звернути на них увагу. Також до причин звернутися в сервіс можна віднести проблемний запуск силової установки, перегрів двигуна, деформацію головки блоку циліндрів.
 
Існує кілька основних причин, через які рівень компресії може падати. Це може бути руйнування важливих елементів клапанів, зношування деталей циліндрів та ін. Якщо в одному з циліндрів буде виявлено суттєве падіння показників компресії, то доведеться ремонтувати всю групу циліндрів і поршнів. Якщо не зробити своєчасно зусилля щодо усунення несправностей, ситуація з двигуном напевно погіршиться, що вимагатиме серйозніших витрат на ремонт двигуна.
 
У процесі вимірювання використовується спеціальний компресометр, який дозволяє отримати в стислий термін точні дані щодо показників компресії в різних циліндрах двигуна. За допомогою сучасного оснащення досвідчені майстри допомагають швидко визначити компресію, адекватно відреагувати на ситуацію у разі значного падіння. Якщо в процесі проведених вимірювань буде виявлено невідповідність стандартним значенням, клієнт одразу про це повідомляється. Потім проводиться діагностика мотора виявлення конкретних дефектів, усунення яких можна замовити в сервісному центрі.
 

Вимірювання компресії двигуна в Києві

Відповідна послуга пропонується великою кількістю автосервісів, але не скрізь можна розраховувати на оптимальне співвідношення якості, вартості та надійності. Ми пропонуємо оперативність виконання послуг. Попередньо можна записатися на вимірювання компресії двигуна, зателефонувавши в наш автосервіс або записатися на нашому сайті. Це частина системи сучасного обслуговування, яка додатково підкріплюється високою точністю вимірів та адекватними розцінками.
 
Наш автосервіс розташований у зручному місці, що дозволить без проблем дістатися туди для проведення послуги. Сучасне обладнання, досвідчені майстри, адекватні ціни – це лише невелика частина переваг, які можна отримати всім клієнтам у сучасному сервісному центрі. Компресія двигуна вимірюється по-справжньому точно.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00