спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика у СТО - ідеальний вибір

Багатьом власникам машини періодично доводиться мати справу з комп'ютерною діагностикою, яка дозволяє виявити різноманітні помилки, навіть приховані. Оптимальним варіантом вважається проведення комплексної діагностики у сучасному СТО.


Такий формат має масу переваг, серед яких наявність спеціального обладнання та кваліфікованого персоналу. Це дозволяє знайти дрібні, навіть незначні несправності. Усунення їх на початковому рівні дозволяє убезпечити машину, скоротити у майбутньому роботи з проведення ремонту.

Деякі не найсумлінніші майстри намагаються здешевити роботу максимально, щоб догодити клієнтом, але в результаті дуже скоро знову доводиться займатися ремонтом. Щоб цього уникнути, треба ретельно контролювати процес або звертатися до того місця, в якому точно не підведуть.

Комплексна діагностика авто в СТО – оптимальне рішення

Звернення в спеціалізований сервіс є правильним вибором з багатьох причин. Самостійно дуже складно провести роботи, тому що потрібно мати глибокі знання в будові автомобіля, його основних систем. Додатково зазвичай потрібне обладнання, яке придбати не дуже просто через солідну вартість. Нема особливого сенсу купувати його, тому що навряд чи доведеться користуватися ним часто. Все це робить звернення до СТО оптимальним рішенням.

Сучасний автомобіль складається з багатьох систем, механізмів, за якими треба уважно стежити. Технічне обслуговування на постійній основі дає змогу забезпечити повноцінні умови експлуатації, відсутність аварійних ситуацій. Згодом відбувається зношування деталей, за чим потрібно стежити уважно. Набагато простіше усунути несправності, поки вони ще дрібні, що унеможливлює серйозні витрати на ремонт потім.

Діагностика буває не тільки комплексною, а й частковою, наприклад, окремою системою транспортного засобу. Буває вона плановою та позаплановою. У першому випадку виконуються роботи через конкретний пробіг, тоді як у другому у разі виникнення певних несправностей. Часто проводяться роботи, коли купується старий автомобіль. Серед основних систем, які перевіряються у такому випадку, можна зазначити:

  • Двигун.
  • Систему запалювання.
  • Електричне обладнання.
  • Вихлопну систему.
  • Коробку передач тощо

Комп'ютерна діагностика ідеально підходить для сучасних машин, дозволяє точно та досить швидко виявляти неполадки. До бортового комп'ютера авто фахівці підключають спеціальне обладнання, яке знаходить помилки, розшифровує їх. У такому випадку можна виявити всі проблеми.

Коли варто звернутися до СТО для проведення діагностики?

Є кілька найпоширеніших факторів, при виявленні яких варто звернутися до сервісу. Важливо вибрати серед безлічі варіантів справжніх професіоналів із досвідом, які зможуть гарантувати точність, високу якість та інші переваги.

Серед основних симптомів, при яких потрібна перевірка автомобіля, можна відзначити нерівну роботу двигуна, втрату потужності, зростання витрати пального, загоряння сигнальних лампочок на панелі приладів або на бортовому комп'ютері. За допомогою проведення ретельного огляду можна дізнатися, які є проблеми і відповідно зробити все для їх усунення.

Це впливає на забезпечення комфорту та безпеки пересування на дорогах. Не варто на цьому заощаджувати. Неприємно, коли у дорозі виникає якась серйозна проблема, усунути яку на місці неможливо. У кращому разі просто буде втрачено час, а гіршому можна зіткнутися з серйознішими наслідками.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00