спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Розвал-сходження діагностика та виправлення

За допомогою грамотно виконаного розвалу-сходження можна правильно налаштувати колеса автомобіля, виставити їх під оптимальним кутом. Це важлива процедура, без якої важко забезпечити максимальну безпеку їзди.


Важлива також діагностика розвал-сходження, яку варто довірити компетентним професіоналам. Від вибору місця залежить дуже багато, тому що потрібне сучасне обладнання, кваліфікований підхід та багато іншого.

Розвал-сходження - важлива процедура

Є кілька основних моментів, коли потрібно звернутися до фахівців щодо цього типу робіт. Визначити це можна за багатьма ознаками. Наприклад, під час гальмування автомобіль починає заносити, при відпущеному кермі автомобіль сходить із прямої траєкторії, через що його доводиться активно виправляти. До інших ознак можна віднести нерівномірне зношування на гумі, виникнення гучного вереску під час повороту на значних оборотах і т.д. Якщо виявлені такі проблеми, бажано негайно зайнятися виправленням ситуації.

Оптимальним рішенням стає звернення на замовлення цієї послуги в перевірений автосервіс. Це гарантує якість виконання робіт. Перевірка повинна здійснюватись приблизно раз на 30 тисяч кілометрів пробігу або раніше за жорстких умов експлуатації автомобіля. Можна відмовитись від цієї послуги при оновленні амортизаторів, заміні стабілізаторів або при сезонній зміні гуми без порушення установки коліс. У такому разі вдасться обійтися без послуги, яку намагаються нав'язати співробітники не найнадійнішого сервісу.

Сучасний технічний центр є оптимальним рішенням, тому що там використовується сертифіковане обладнання, є кваліфіковані кадри. У такому разі можна розраховувати на високу якість виконання робіт, своєчасність та багато іншого. Якщо роботи з автомобіля безпосередньо впливають на положення коліс, доцільно буде замовити таку послугу. Зазвичай вона проводиться після оновлення ШРУС, заміни рульового наконечника та ін.

На чому регулюється розвал-сходження?

І тому існує кілька основних категорій устаткування. Зазвичай застосовуються спеціальні стенди, що відрізняються особливостями комплектації. Серед основних варіантів можна відзначити такі стенди:

  • Комп'ютерні.
  • Лазерні.
  • Оптичні.

За допомогою сучасного обладнання вдається отримати максимально точні дані, які відображаються на дисплеї комп'ютера. Все відбувається в режимі реального часу, що дозволяє відразу дізнатися про потрібні показники під конкретну модель автомобіля. Якщо діагностика показала наявність певних відхилень, проводять роботи з усунення проблем. Потрібно відрегулювати всі основні показники, щоб машина знову стала максимально безпечною, комфортною, керованість повернулася на колишній рівень.

Для грамотного калібрування кутів установки коліс доцільно звернутися до професіоналів, тому що ця проблема не відноситься до категорії простих. Діагностика на сучасному устаткуванні доступна, через що слід проводити її регулярно.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00