спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Калькулятор вартості кузовного ремонту авто - корисний винахід

Кузовний ремонт є складним і трудомістким процесом, в якому зобов'язані брати участь тільки кваліфіковані професіонали з великим досвідом. Вони зможуть визначити масштаб поломки, вигадати, як її ефективно відновити.


Особливо складно відновити нормальний стан кузовної геометрії, оскільки в процесі використовується складне сучасне обладнання. Корисним може виявитися калькулятор кузовного ремонту , за допомогою якого можна попередньо зрозуміти, скільки потрібно витратити коштів для вирішення своєї проблеми. Його не можна назвати на всі сто відсотків точним, але в цілому він дозволяє розібратися в тонкощах, ухвалити правильне рішення.

Чи варто користуватися калькулятором для розрахунку вартості кузовного ремонту?

Це непростий процес, який має велику кількість особливостей. У деяких ситуаціях пошкоджені елементи кузова можна відновити, але іноді потрібна їхня заміна. Відповідно, вартість послуг може зрости досить сильно. Після попадання в аварію або через інші неприємності, власник машини дуже часто хоче зрозуміти, чи взагалі є сенс займатися ремонтом. У деяких ситуаціях це невиправдана трата часу та грошей, бо простіше продати машину чи просто про неї забути. Калькулятор створений саме для таких цілей, дає можливість розумітися на нюансах, приймати своєчасні рішення в кожному окремому випадку.

Процедура використання калькулятора, якщо звернутися до сучасного СТО, відрізняється максимальною простотою. Усі основні дії відбуваються як реального часу. Потрібно ввести кілька основних параметрів, на основі яких система ухвалить рішення щодо визначення вартості. До таких параметрів можна віднести:

  • Тип транспортного засобу.
  • Пошкоджені деталі.
  • Потрібний перелік робіт, який залежить від рівня пошкоджень.
  • Вибір типу фарби, якщо є потреба у фарбуванні.

Це лише основні параметри, на які треба звертати увагу. Тому вартість може бути лише приблизною. Точніше її може назвати лише професіонал після огляду. Часто в процесі виявляються додаткові поломки та недоліки, які підвищують вартість остаточних робіт. Але при цьому вартість може відрізнятися не лише у більшу, а й меншу вартість.

Чому дізнатися вартість ремонту авто заздалегідь – це зручно?

Це дійсно зручна можливість, тому що дозволяє власнику машини приймати правильне рішення. Якщо роботи будуть надто дорогими, у деяких ситуаціях за них немає сенсу братися. Іноді треба просто накопичити більше коштів, щоб усунути дефекти, що утворилися. Все залежить від кожного конкретного випадку, але в будь-якому випадку дізнатися про потенційну вартість кузовного ремонту буде корисно та цікаво.

Завдяки спеціальному калькулятору покращується сервіс для клієнтів автосервісу, які отримують комфортніші умови для замовлення послуг. Можна, сидячи за комп'ютером, дізнатися, скільки доведеться витратити гроші на реалізацію задуманого.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00