спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Важливість своєчасного чищення форсунок автомобіля

Щоб двигун автомобіля працював без перебоїв, повноцінно виконував свої основні функції, за його станом треба уважно стежити. Важливо, щоб паливна система не була нічим забруднена.


При її засміченні витрата палива збільшується, виникають труднощі у процесі запуску. Форсунки є важливим елементом відповідної системи, які потребують якісного та своєчасного обслуговування. Тому періодично потрібна професійна чистка форсунок, яка гарантує нормальну працездатність.

Навіщо треба чистити паливні форсунки?

Вони є не найбільшим, але дуже важливим компонентом у роботі паливної системи. У процесі експлуатації відбувається активізація форсунки, сопло якої відкривається, пальне впорскується в колектор. Це здійснюється під впливом електричного імпульсу. Коли воно припиняється, все повертається у вихідний стан за допомогою пружини. Термін дії імпульсу становить лише кілька мілісекунд. Паливо поєднується з повітрям, починає згоряти. Але в процесі утворюється також і наліт із різноманітних смол, що накопичується на інжекторних соплах, у камерах двигуна. Через забруднення звужується діаметр сопла, відбуваються зміни форми. Відповідно до двигуна надходить менша кількість палива. Змінюється також і процес розпилення. Замість повноцінної суміші в ДВС починають надходити лише окремі будови палива. Все це негативно впливає на роботу двигуна, підвищує витрату. Взимку проблема посилюється ще більше.

Якщо двигун починає працювати з перебоями при різкому натисканні на педаль газу, потрібно звернутися до професіоналів.

Про проблему з форсунками говорять також такі фактори:

  • Нестійкість роботи на неодружених або низьких оборотах.
  • Зниження потужності.
  • Ривки під час роботи тощо

Все це може відбуватися через засмічення форсунок. Тому потрібне чищення, яке у більшості випадків дає можливість ефективно вирішити проблеми. Даний спосіб відноситься до категорії економічних та простих.

Як зрозуміти, що час почистити форсунки?

Кожен автомобіліст повинен розумітися на цих тонкощах, щоб мати можливість прийняти своєчасне рішення. Рекомендують чистити форсунки в середньому раз на 30 тисяч кілометрів. Але в деяких ситуаціях це може знадобитися раніше. Є кілька факторів, на які слід звернути увагу. Серед них можна відзначити проблемний запуск мотора, вібрації під час роботи двигуна, відсутність стійкості на холостому ході та багато іншого. Також вихлоп може ставати занадто димним, а потужність двигуна може падати. Такі симптоми можуть виникати окремо або кілька відразу. Негативно позначається на якість роботи та паливо. Якщо воно не найвищої якості, чищення буде потрібно набагато раніше.

У будь-якому разі, коли водій помітив характерні симптоми, треба звернутися до професіоналів. У цьому випадку можна вчасно вжити всіх відповідних заходів, виконати все швидко і без непотрібних труднощів.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00