спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Чому кузовний ремонт має бути професійним

Кузов машини вважається дуже важливим елементом, від стану якого залежить комфорт та безпека експлуатації. У цей час він схильний більше інших елементів впливу з боку різноманітних негативних чинників. Це може бути не тільки аварія чи необережне водіння, а й погодні фактори, недотримання основних правил догляду.


Ушкодження можуть виникати у різноманітних ситуаціях, мати різний ступінь складності. Але в будь-якому випадку кузовний ремонт бажано довіряти компетентним професіоналам. Від того, хто візьметься за вирішення проблеми, залежить ефективність виконання робіт. Не можна, щоб зовнішній вигляд машини страждав від негативних впливів ззовні. Тому, якщо з'явилися якісь вм'ятини, подряпини чи інші дефекти, бажано якнайшвидше вжити відповідних заходів.

Кузовний ремонт: види, відмінності, особливості

Він є цілим комплексом робіт, за допомогою проведення яких вдається повністю відновити первозданний вигляд всього автомобіля або його окремих компонентів. Є кілька основних різновидів такого ремонту, серед яких повний та локальний. У першому випадку використовуються складні технології, спеціальне обладнання відновлення геометрії кузова, а пошкоджені деталі можуть просто змінюватися. У другому випадку усуваються пошкодження за допомогою досвідчених майстрів та спеціальних інструментів. Зазвичай забираються подряпини, сколи або вм'ятини щодо невеликих розмірів.

Важливо дотримуватися основних етапів, щоб досягти потрібного якісного результату. Проводиться насамперед повний огляд, який дозволяє професіоналам виявити усі слабкі місця автомобіля, виявити пошкодження кузова. Після цього складається чіткий план, затверджуються зразкові терміни.

Локальний ремонт передбачає усунення дефектів без зняття окремих деталей. Також часто проводиться усунення слідів корозійних процесів, відколів та інших дефектів. У місцях, які були пошкоджені, використовується шпаклівка разом із шліфуванням, після чого відновлюється ЛКП, а кузов полірується.

Якщо пошкодження кузова більші, деталі можуть демонтуватися. Якщо їх можна відремонтувати, фахівці роблять це. У протилежному випадку проводиться повна заміна. Найчастіше повний ремонт необхідний після попадання в аварію, коли виникають суттєві пошкодження машини, відбуваються зміни кузовної геометрії.

Чому кузовний ремонт краще довірити професіоналам?

Це трудомісткий процес, який має масу нюансів та відмінних характеристик. Вони повністю відомі лише досвідченим професіоналам, які працюють у сучасному сервісному центрі. Тому важливо звернутися до них. На користь цього рішення кажуть такі фактори:

  • Наявність сучасного обладнання, яке гарантує точність виконання всіх робіт.
  • Дотримання основних стандартів якості та безпеки.
  • Ретельний вибір фарб та інших засобів.

При такому ґрунтовному підході можна відновити кузов так, ніби він ніколи не був пошкоджений, а машина тільки-но зійшла з конвеєра.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00