спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

У чому секрет якісного локального фарбування автомобіля

При незначному пошкодженні кузова можна організувати локальне фарбування. Це найпоширеніший спосіб відновлення нормально зовнішнього вигляду відповідного елемента.


Багато автомалярів практикують цей варіант. Тому локальне фарбування авто вважається дуже популярною послугою. Головне замовити її у перевіреному місці, щоб розраховувати на якість, оперативність, точність тощо. Але й сам водій повинен мати деякі знання, аби вміти вчасно розпізнати халтуру та неякісну роботу.

Деякі не найсумлінніші майстри намагаються здешевити роботу максимально, щоб догодити клієнтом, але в результаті дуже скоро знову доводиться займатися ремонтом. Щоб цього уникнути, треба ретельно контролювати процес або звертатися до того місця, в якому точно не підведуть.

Усі тонкощі локального фарбування

Вона має на увазі виконання певної кількості дій у конкретній послідовності. Іноді можна виконати роботи якісно, а часом це стає неможливим через специфічні особливості технології. Якщо не дотримуватися правил, якість не може бути високою. Технологія передбачає ретельну підготовку. Процес є дуже трудомістким. Одним із найскладніших моментів стає максимально точний підбір кольору, який не розрізнить людське око. Це означає, що нове та штатне лакофарбове покриття повинні фактично зливатися між собою. Але такого ефекту вдається досягти далеко не в кожному випадку, тому що деталі можуть мати різні форми, покриття тощо.

Виконати роботи з локального фарбування можна не завжди. Відповідно до технології це недоступно, коли пошкодження з'являються на капоті або даху, в деталі є велика кількість маленьких сколів і пошкоджень. Складнощі можуть виникати під час роботи з фарбами під металік. Можливо виконати таке фарбування з гарантією високої якості у таких ситуаціях:

  • За наявності несуттєвих пошкоджень, коли збереглася більша частина від лакофарбового покриття на конкретній деталі.
  • Пошкодження відносно невеликі, розташовані неподалік країв елемента кузова.
  • У деталях є ребро жорсткості, а пошкодження знаходиться біля нього.

На відстані зрозуміти, чи можна проводити фарбувальні локальні роботи чи ні, практично неможливо. Обов'язково знадобиться ретельний огляд та консультація спеціаліста.

Де гарантовано отримати високу якість локального фарбування?

Це дуже специфічний вид робіт, який потребує великого досвіду, сучасного обладнання, вміння підбирати матеріали і т.д. Далеко не в кожній ситуації проблему можна вирішити за допомогою такого виду робіт. Досвідчений майстер чесно скаже, що не можна буде виконати роботу, не морочитиме голову клієнту. Це не говорить про те, що він не хоче працювати, а вказує лише на чесність та бажання підказати клієнту, як буде краще.

Щоб локальне фарбування гарантовано було якісним, слід звертатися до перевіреного місця. Непоганим рішенням стає СТО із бездоганною репутацією, яке багато років працює на відповідному ринку. Такий підхід гарантує якісну обробку, вибір необхідних матеріалів, своєчасне виконання всіх робіт.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00