спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Чому важливо стежити за станом електрики в автомобілі

Сучасні автомобілі рясно оснащені різноманітними електричними приладами. Відповідно там використовується велика кількість проводів, кабелів, контактів та різноманітних пристроїв. Все це може вийти з ладу з різних причин.


Деякі проблеми цілком реально усунути самостійно, але в більшості випадків знадобиться кваліфікований автоелектрик . Важливо звернутися до надійного професіонала, який має досвід, обладнання та знання. Це дозволить зробити експлуатацію безпечною, надійною та максимально якісною.

Основні функції автомобільної електрики

Від того, в якому стані знаходиться автоелектрика, може залежати безпека та комфортність керування транспортним засобом. Якщо основні елементи ушкоджуються, є ризик, що машина просто не заведеться або виникнуть неприємності в процесі використання. Стан генератора, АКБ, стартера та проводки має обов'язково бути максимально якісним. Електрика виконує низку важливих функцій, серед яких можна відзначити:

  • Забезпечення комфорту. Це може бути контроль клімату, регулювання сидінь, відкриття вікон, їх підігрів, використання мультимедійних пристроїв та багато іншого.
  • Висвітлення – це гарантія безпеки. Якщо не працюють основні освітлювальні прилади, заборонено їздити в темний час доби. Також вона освітлює салон, приладову панель тощо.
  • Регулювання основних функцій автомобіля. За допомогою електрики в сучасних машинах налаштовується робота головних вузлів, що підтримують для її забезпечення потрібні умови.
  • Безпека, тому що практично всі системи пов'язані зі спеціальними датчиками, боком керування. Завдяки ним даються та приймаються команди на основні пристрої. Наприклад, якщо будуть проблеми з основними компонентами проводки, подушка безпеки може просто не працювати вчасно. Сигналізація також залежить від цього.
  • У деяких машинах додатково встановлюється різноманітне обладнання, основним завданням якого стає підвищення рівня комфорту та багато іншого. Це може бути ГБО для економічності, якісна музика, парктронік та багато іншого. Від правильності встановлення та стану електричної системи безпосередньо залежить робота всіх вищеописаних компонентів.

Важливість утримання електрики в авто у відмінному стані

Якщо вона перебуватиме у справному стані, то можна розраховувати на повноцінне виконання всіх основних функцій, включаючи комфорт, безпеку, освітлення та інше. Тому якщо раптом виникають якісь проблеми, доцільно звертатися до досвідчених професіоналів для ремонту. Вони проведуть діагностику, точно встановлять причину поломки, усунуть її. Не варто ігнорувати важливі ознаки, тому що це може призвести лише до серйозніших проблем, вирішення яких потім може коштувати набагато дорожче.

Своєчасне звернення до перевіреного сервісу до досвідченого автомобільного електрика стає гарантією усунення несправностей, тому що у процесі використовується перевірене діагностичне та ремонтне обладнання, надійні комплектуючі.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00