спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Від чого залежить вартість кузовного ремонту

Кузов автомобіля схильний до різноманітних впливів ззовні. Існує безліч випадків, за яких є ризик пошкодити його окремі компоненти, серед яких крила, двері, дах, багажник, капот та інші.


Незалежно від складності пошкодження, бажано звертатися для відновлення до досвідчених професіоналів. Такий формат гарантує персональний підхід, використання якісного обладнання, матеріалів та іншого. Попередньо прорахувати, скільки коштуватиме виконання робіт професіоналами, допоможе калькулятор кузовного ремонту. Він є ефективним і простим у використанні інструментом, який відкриває нові можливості для швидкого підрахунку.

Види та відмінності кузовного ремонту?

Вона може бути частковою та комплексною. Кожен варіант має свої унікальні особливості. Чим складніше поломка, тим дорожче коштуватимуть ремонтні роботи. Основною метою стає відновлення зовнішнього вигляду та цілісності кузова. Є кілька основних видів робіт у цій сфері, серед яких відновлення геометрії кузова, рихтування, фарбування, полірування. Кожен тип робіт має унікальні особливості, має свою ціну. Головне зіставити всі аспекти до ухвалення правильного рішення.

Відновлення кузовної геометрії потрібно зазвичай після потрапляння у ДТП. Якщо геометрія порушилася, бажано якнайшвидше провести роботи з відновлення, щоб ситуація не посилилася. Форми треба відновити за допомогою спеціального обладнання, тому що можуть погіршитись технічні характеристики, керованість машини.

Фарбування дозволяє повернути пошкоджену частину кузова початковий зовнішній вигляд. Можна завдяки ній перетворити кузов загалом, оновити його за всіма стандартами. У такому разі краще звертатися до надійних професіоналів, не заощаджувати на виборі фарби. Якщо виконати роботи неякісно або скористатися поганими витратними матеріалами, фарба може швидко облізти. Все це істотно негативно впливає на кінцевий ефект і зовнішній вигляд машини.

За допомогою рихтування можна усунути наслідки несуттєвих ушкоджень при мінімальному зіткненні з геометрією кузова. Ще одним популярним видом робіт у даній сфері вважається полірування, яке буває абразивним і звичайним. Зруйнований барвистий шар завдяки цій процедурі усувається, як і шорсткості, нерівності та інші подібні дефекти. Найчастіше полірування проводиться перед фарбуванням, щоб досягти поставленої мети.

Що впливає вартість ремонту кузова?

Є кілька факторів, що впливають на підсумкову вартість кузовних робіт. До них належить:

  • Вид автомобіля, його розмір, марка, модель.
  • Ступінь ушкодження.
  • Терміновість відновлення тощо

Якщо звернутись до кваліфікованих професіоналів, можна розраховувати на своєчасне відновлення нормального стану кузова за чесними цінами. Прорахувати їх приблизно дозволяє спеціальний калькулятор. Скористатися ним дуже просто, тому що потрібно лише ввести дані про основні особливості пошкоджень. Завдання практично ні в кого не викликає проблем, тому що відрізняється інтуїтивною простотою, легкістю розуміння. Нескладно дізнатися, яку суму треба мати для проведення тих чи інших робіт.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00