спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика ходової частини авто у подробицях

Ходова частина автомобіля відіграє важливу роль у забезпеченні його нормальної експлуатації. Якщо окремі компоненти ушкоджуються, важко підраховувати безпеку під час їзди. Через неякісне дорожнє покриття відповідна система може пошкоджуватися.


Тому часто потрібний ремонт. Але на попередньому етапі обов'язково проводиться діагностика ходової, довірити яку краще компетентним професіоналам. Це зумовлено тим, що потрібний досвід, повне розуміння особливостей будови цієї частини в різних автомобілях. Стане в нагоді і сучасне обладнання, що гарантує точність і високу якість.

Із чого складаються ходові системи сучасних автомобілів?

Щоб розібратися в деталях діагностики та ремонту ходової системи, важливо на попередньому етапі ознайомитись з особливостями її будови. Деякі елементи найчастіше виходять з ладу, тому що навантаження на них буває більш значним. До головних компонентів можна відзначити пружини, опорні чашки, сайлентблоки, шланги, кульові опори, маточини, колодки, амортизатори і т.д. Кожна деталь відповідає за виконання конкретних функцій, а всі разом вони відіграють важливу роль у забезпеченні нормального пересування дорогами різної якості.

Пошкодитися можуть окремі компоненти через неякісні дороги, необережну їзду та з інших причин. У будь-якому випадку для проведення діагностичних робіт доцільно звернутись до компетентних професіоналів. Самостійно досягти успіху фактично неможливо через складність процесу.

Діагностика потрібна на регулярній основі, щоб забезпечити комфорт та безпеку. Все залежить від того, наскільки активно використовується транспортний засіб, та в яких умовах це відбувається. Ідеально, коли роботи виконуються паралельно зі зміною шин на зимові з літніх або у зворотному порядку. Нагоді діагностика і для тих, хто проїжджає за рік понад десять тисяч кілометрів. Якщо не вдалося об'їхати перешкоду на дорозі, що призвело до серйозного поштовху або падіння, варто відправитися в сервісний центр.

Професійна діагностика ходового авто

Важливо проводити її своєчасно. Тому потрібно знати, за наявності якихось ознак, варто відправитися в СТО. Серед основних можна відзначити:

  • Відсутність колишньої стійкості, коли автомобіль пересувається високої швидкості. Рульова рейка може переставати нормально виконувати свої функції, що впливає на збільшення люфту.
  • Під час їзди з'являються сторонні звуки, різноманітний стукіт та гул. Важко одразу зрозуміти, що стає причиною цього. Тільки ретельна перевірка допоможе відповісти на запитання.
  • Машину починає кренити у різні боки під час входження у поворот. Найчастіше це викликано проблемою у стабілізації ходової.
  • Гальмівний шлях збільшується.

Це лише частина причин, при виявленні яких варто звертатися до професіоналів щодо огляду. Але краще робити це своєчасно, що дозволить не допустити виникнення серйозних поломок. Станція технічного обслуговування, яка має обладнання, кваліфіковані майстри, знання та всі інші ресурси, зможе гарантувати для цього оптимальні умови. На вартість впливає обсяг робіт, марка та модель автомобіля, кількість деталей, які потрібно поміняти.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00