спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Основні етапи локального фарбування автомобіля

Кузовний ремонт машини практично завжди є досить складним процесом, тому що треба використовувати спеціальне обладнання, якісні фарби та інші матеріали. За допомогою технології локального фарбування вдається досить швидко впоратися з усуненням несуттєвих дефектів.


Пошкодитися ЛКП може у різноманітних ситуаціях, але грамотно проведене локальне фарбування авто вирішує проблему ефективно.

Що являє собою локальне фарбування авто?

Це фарбування не окремого кузовного елемента, яке певної частини. Наприклад, водій не вписався в поворот, зачепив крилом якусь перешкоду. Це може призвести до подряпин або сколів. Усунути дефект, що утворився, можна за допомогою такої послуги. Такий спосіб відрізняється поєднанням оперативності та порівняльної простоти. Набагато простіше виправити один незначний ефект, ніж перефарбовувати весь елемент повністю. Це пов'язано з тим, що не доведеться його демонтувати, витрачати час. Пошкодження може бути незначним, через що сенс займатися повним фарбуванням просто немає. Додатковою перевагою стає економія на витратні матеріали.

Локальна фарба за умови виконання досвідченими професіоналами дає можливість зберегти товарний вигляд автомобіля. Це позитивно впливає на збереження адекватної ціни під час повторного продажу. Якщо покупець помітить, що елемент був повністю пофарбований, доведеться поступитися набагато більше. У багатьох випадках можна розраховувати на надійність виконання фарбування, коли застосовується сучасне обладнання та якісні витратні матеріали.

Попередньо автомобіль готується, ретельно вимивається. Потім проводяться роботи, створені задля відновлення пошкодженого елемента. З ним працює досвідчений маляр. Пошкоджене місце заведено обклеювати по периметру. Професійний маляр у кожному окремому випадку чітко розуміє, що потрібно заклеїти. Такий підхід стає своєрідною гарантією якості виконання робіт. Жодні зайві зони не будуть порушені, що позначається на ефективності фарбування. Потім повністю очищається поверхня старої фарби. Треба прибрати її з усіх заглиблень, навіть найменших. Після цього пошкодження місце шпаклюється, висихає, затирається. На завершення наноситься нова фарба, яка практично нічим не відрізняється від рідної, тому що зазвичай підбирається за допомогою спеціальних комп'ютерних технологій.

Переваги локального фарбування в СТО

Якщо звернутися до перевірених професіоналів, можна розраховувати на кілька важливих переваг:

  • Використання якісного обладнання, яке впливає на точність
  • Ретельний підбір фарби з оптимальним співвідношенням із рідним ЛКП.
  • Оперативність виконання робіт.
  • Прийнятна вартість.

Завдяки такій технології можна усунути незначні дефекти практично на будь-якій частині автомобіля, відновити його максимально ефективно та грамотно. Застосовується цей спосіб, якщо ушкодження не займає понад 30 відсотків площі всієї деталі транспортного засобу, що визначають спеціалісти.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00