спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Переваги перевіреного автосервісу

Щоб ремонт машини був максимально якісним, важливо довірити професіоналам. Практично кожен водій рано чи пізно змушений зіткнутися з необхідністю вибору місця ремонту транспортного засобу.


Це може бути спеціалізоване сто в Києві або приватні майстри. Деякі вважають за краще віддавати машину гаражним майстрам, але в такому випадку важко розраховувати на стовідсоткову якість послуг. Тому варто уважно розглянути всі варіанти на відповідному ринку, щоби потім не довелося шкодувати, а машина могла нормально функціонувати.

Приватні майстри чи сучасний автосервіс?

Є багато майстрів, які самостійно навчилися ремонту. Все відбувається зазвичай на основі методу спроб і помилок. Такі фахівці можуть пропонувати більш лояльні фінансові умови для клієнтів, ніж спеціалізовані сервіси, але в той же час тут не можна розраховувати на використання якісного сучасного обладнання, надійних інструментів і на багато іншого. Деякі проблеми з машиною все ж таки вдасться вирішити дуже успішно, але при серйозних поломках існує висока ймовірність того, що ситуація тільки посилиться. Майстер може не мати необхідних навичок і кваліфікації для вирішення конкретних завдань. Тому, щоб уникнути ризику, доцільно звертатися до спеціалізованого сервісу з перевіреною репутацією.

Сучасні автосервіси можуть обслуговувати різні марки авто на високому якісному рівні, тому що їхня робота побудована на індивідуальному підході. Коли гаражний майстер сам займається різними частинами автомобіля, в СТО для цього є різноманітні фахівці. Такий поділ стає чимось на кшталт гарантії високої якості та надійності. Можна розраховувати на індивідуальний підхід, виконання всіх робіт в обумовлені терміни, а головне на бездоганну якість. Наприклад, станеться поломка з ходовою системою. Для цього буде задіяний фахівець, який розуміється саме на цьому. Якщо проблема криється в двигуні, залучається моторист. Аналогічний принцип діє стосовно будь-яких інших видів поломок.

У чому переваги надійного СТО?

Якщо вибрати не приватного майстра, а спеціалізований автосервіс із перевіреною репутацією, можна розраховувати на безліч унікальних переваг:

  • Використання кращого обладнання для діагностики та ремонту.
  • Індивідуальний підхід у кожному окремому випадку.
  • Наявність якісних запчастин, які в разі потреби будуть швидко встановлені замість зламаних.
  • Офіційна гарантія якості, як на виконані роботи, так і на деталі, що використовуються.

Завдяки цьому можна усунути практично будь-які неполадки, які можуть виникнути в транспортному засобі. Сучасні машини досить складні у плані пристрою, через що потрібна наявність знань та навичок для грамотного проведення робіт. Від того, наскільки професійно все буде зроблено залежить працездатність, довговічність та інші подібні параметри. Тому не варто бігти за сумнівною економією, звертаючись до неперевірених майстрів.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00