спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Коли потрібна адаптація дросельної заслінки?

Адаптація дросельної заслінки дозволяє зробити роботу транспортного засобу більш ефективною. Цей компонент активно використовується у сучасних машинах. Розташований він у системі впускної двигуна внутрішнього згоряння. За допомогою заслінки регулюється подача повітря, що забезпечує повноцінну роботу машини. Паливно-повітряна суміш у такому разі утворюватиметься правильно.


Куди звернутися для якісної адаптації дросельної заслінки?

Встановлюється цей компонент між повітряним фільтром та впускним колектором. Виконує вона роль спеціального клапана, який впливає роботу двигуна, роблячи її повноцінною. Заслінка у відкритому стані дозволяє вирівняти тиск усередині системи. При закритті тиск скорочується. Щоб нормально працював автомобіль, положення заслінки може періодично змінюватись. Повноцінне функціонування можна забезпечити лише після проведення робіт з адаптації. Вона є важливим типом робіт, який гарантує створення оптимального за розмірами зазору в певний час.

Повноцінна робота транспортного засобу може багато в чому залежати від розташування заслінки, що робить цю послугу по-справжньому важливою. Якщо заслінка не буде нормально виконувати свої безпосередні функції, з двигуном можуть виникати різноманітні проблеми. Виявляється це найчастіше у тому, що він глухне на рівному місці. Якщо водій часто почав стикатися з такою ситуацією, треба звернутися до професіоналів щодо діагностичних робіт. Співробітники автосервісу встановлять точно причину виникнення проблеми, допоможуть організувати якісну та ефективну адаптацію дросельної заслінки.

Процес адаптації ґрунтується на застосуванні особливого обладнання.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00