спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Цікаві тонкощі роботи автоелектриків

Сучасні автомобілісти змушені часто стикатися з виходом з ладу електрики. Щоб ремонт був якісним і ефективним, все має робити досвідчений автоелектрик у Києві, який має необхідні навички та знання. Це зумовлено складністю системи, наявністю маси тонкощів.


На частоту може впливати особливість використання, можливі дефекти на виробництві, якість деталей та інші подібні фактори. Навіть найакуратніше і дбайливе ставлення до своєї машини не стає гарантією того, що не станеться жодної надзвичайної ситуації в дорозі. Треба розуміти, куди краще звернутися, щоб швидко і надійно усунути неприємності, що виникли.

Основні особливості електричної системи авто та її ремонту

Є кілька основних систем, які відносяться до автомобільної електрики. Серед них можна відзначити:

Система запуску, яка включає обертання двигуна. Вона складається із стартера, генератора, акумулятора. Кожен елемент має повноцінно виконувати свої функції, щоб машина нормально працювала.

Запалювання. Завдяки системі подається іскра. До неї входять відповідні свічки, розподільник та котушка. При поломці системи двигун не повноцінно працюватиме.

Освітлення. Завдяки ньому забезпечується безпека руху, тому що освітлюється дорога перед машиною, панель приладів і салон. Серед основних освітлювальних приладів можна відзначити лампи ближнього та далекого світла, габарити, стоп-сигнали тощо. Якщо світло не працює, то безпека руху перебуває під загрозою.

Сигналізація. Вона встановлена у більшості сучасних автомобілів, є профілактикою незаконного проникнення всередину салону, зняття коліс, акумулятора та інших подібних проблем. Складається вона із спеціального датчика, сирени та блоку управління. Якщо не встановити її, то ймовірність викрадення чи крадіжки окремих деталей зростає багаторазово.

Тому важливо стежити за кожною системою. Необов'язково чекати, коли виникнуть серйозні поломки. Іноді треба просто проводити діагностичні роботи. Вони допоможуть своєчасно виявити неприємність та усунути її з мінімальними наслідками як для автомобіля, так і для бюджету водія.

Переваги кваліфікованого автоелектрика

На сучасному ринку відповідних послуг в українській столиці є безліч пропозицій. Потрібно чітко усвідомлювати важливість звернення до досвідченого фахівця, тому що саме від нього залежить успішність відновлення конкретної системи чи обладнання. Деякі намагаються заощадити, звертаються до гаражних фахівців чи інших неперевірених місць. Результатом може виявитися марна трата часу та грошей, бо потім все одно доведеться переробляти роботи такого майстра.

До основних переваг звернення до перевіреного СТО, в якому працюють висококваліфіковані автоелектрики, можна віднести персональний підхід, можливість впоратися із завданням практично будь-якого рівня складності, наявність спеціального обладнання для діагностики та ремонту. Але найголовнішим плюсом вважається досвід, який забезпечує досягнення ідеального результату в ремонті практично завжди, що гарантує безпеку та комфорт використання авто.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00