спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Замінюємо автошини. Як зберігати автогуму?

Двічі на рік у кожного автомобіліста з'являється потреба у заміні гуми. Це гарантія безпеки та надійності під час їзди. Важливо розібратися у всіх деталях цієї процедури, особливостях зберігання. Необов'язково викидати гуму після заміни. Вона може прослужити ще довго за відповідних умов зберігання. Зараз вартість шиномонтажу Київ може бути цілком адекватною, якщо звернутися до перевіреного сервісу.


Специфіка заміни та правильного зберігання гуми

Виробники автомобільної гуми рекомендують стежити за погодою. Коли середня температура за добу знаходиться в районі приблизно шести градусів вище за нуль, треба поміняти шини. Це дозволить уникнути серйозних проблем. Наприклад, їзда взимку на літній гумі потенційно небезпечна. Сучасний шиномонтаж Київ центр дозволить зробити заміну максимально швидко і без зайвого клопоту.

Після демонтажу шин рекомендується позначити напрямок колеса та його розташування. Ви можете помітити осі на дисках. Для цього можна скористатися звичайним маркером або кольоровим крейдою. Це дозволить забезпечити простоту зворотного монтажу у відповідний час.

Перед зберіганням бажано зробити кілька нескладних маніпуляцій:

  • Прибрати камені та інше сміття.
  • Помити гуму.
  • Ретельно її висушити.

Така підготовка забезпечує надійність зберігання у ідеальних умовах. Додатково можна обробити гуму за допомогою спеціальних засобів. Вони дозволяють значною мірою продовжити термін експлуатації коліс, що призводить до значної економії. Окрім заміни треба звертати увагу на особливості зберігання. Запит шиномонтаж Київ Солом'янський район допоможе знайти перевірених фахівців, які допоможуть швидко провести заміну та правильно організувати зберігання.

Важливо для зберігання вибрати приміщення з оптимальними показниками вологості та температури. Гума має перебувати в нормальних умовах. Оптимальною температурою вважається показник до 25 градусів. Потрібна також темрява та невисокий рівень вологості. Температурні перепади негативно впливають на стан гуми. Через підвищену вологість може утворюватися пліснява, невеликі тріщини. Також шкідливі і прямі ультрафіолетові промені, що негативно впливають на міцність гуми. Адекватні ціни на шиномонтаж Київ допоможуть швидко провести заміну та організувати оптимальні умови для зберігання.

Як розмістити шини для зберігання?

Щоб забезпечити найкращі умови, треба подбати про правильно розміщення. Бажано зберігати їх у такому стані, в якому вони встановлюються на машину. Вони мають бути накачені до нормального тиску. Якщо немає можливості організувати зберігання дисків, краще зберігати гуму стоячи. Не варто її укладати один на одного, оскільки буде чинитися тиск на стіни, що призводить до деформаційних процесів. Перед заміною можна дізнатися ціни на шиномонтаж, що дозволить найкращим чином підготуватися до зміни гуми. Своєчасна заміна та правильне зберігання – це дуже важливо. Прийнятна ціна на шиномонтаж у Києві стає додатковою перевагою.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00