спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Система запалювання автомобіля: особливості вибору та обслуговування

Без системи запалення повноцінна робота автомобіля стає неможливою. Дуже важливо займатися своєчасним обслуговуванням. Правильний вибір також відіграє важливу роль. Якщо потрібно ремонт електронних систем запалювання, бажано звернутися до професіоналів, які можуть організувати якісну діагностику та усунути неполадки.


Особливості систем запалення та їх вибору

У сучасних транспортних засобах вони складаються з великої кількості компонентів, за допомогою яких вдається організувати спалах палива. Працює система у кілька основних етапів, серед яких накопичення заряду, його подання на трансформатор, розподіл та займання.

Системи бувають безконтактними та контактними. Відрізняються вони схемою функціонування. Щоб вибрати оптимальне обладнання, треба враховувати особливості, марку автомобіля та інші критерії. Найкраще звернутися до професіоналів, які дозволять підібрати ідеальне обладнання під конкретні потреби. Тоді не буде жодних труднощів під час експлуатації. Звертати увагу треба кілька ключових чинників, серед яких виробник, тип системи, потужність тощо. Якщо вибрано якісну систему запалювання ремонт буде потрібно не дуже часто. Зазвичай він необхідний лише у разі неправильної експлуатації або вичерпання ресурсу одного з компонентів.

Обслуговування та ремонт

Сучасні системи складаються з великої кількості різноманітних компонентів. Кожен із них може за певних умов вийти з ладу. Тому періодично потрібний ремонт замків запалювання, конденсатора чи інших елементів. У будь-якому випадку для початку треба зробити діагностику. Вона дозволить точно виявити всі проблеми, скласти схему їх усунення.

Щоб зрозуміти, що у пусковій системі щось не так, необхідно звертати увагу на деякі очевидні ознаки. Серед них можна відзначити:

  • Труднощі запуску під час запалювання.
  • Запуск не відразу, а за кілька спроб.
  • Неможливість нормально запустити двигун.

Відбувається це може через неправильний вибір системи, пошкодження її окремих компонентів. Якщо не відкалібрувати момент запалення, також можуть виникати проблеми. Якщо їх буде виявлено, знадобиться ремонт замку запалювання Київ або інших частин обладнання. Для цього важливо звернутися до кваліфікованих фахівців, які мають знання, вміння та інструменти.

Своєчасна діагностика дозволяє заощадити на ремонті. Правильно проведений огляд гарантує, що всі проблеми будуть точно виявлені та усунені. Наприклад, може знадобитися ремонт модуля запалювання, який є важливою частиною системи. У запущених ситуаціях потрібна його повна заміна. Працездатність машини залежить від цієї системи. Якщо вона не в порядку, то нікуди поїхати просто не вийде. Кваліфіковане технічне обслуговування та ремонт системи запалення треба довіряти професіоналам. У разі виявлення найменших проблем у роботі бажано звернутися до фахівців, які допоможуть відновити працездатність.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00