спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Як зробити кузовний ремонт якісно

В автомобілі є багато важливих частин, серед яких кузов вважається одним із основних. Він є складною конструкцією, яка виконує кілька функцій. Якщо внаслідок аварії чи з іншої причини кузов ушкоджується, потрібний кваліфікований ремонт.


Важливо правильно підібрати метод та спеціальне обладнання, дотримуватись певних стандартів. Тому можна довіряти тільки досвідченим професіоналам з надійного СТО. У протилежному випадку існує ризик лише посилити ситуацію.

Правила та помилки проведення грамотного кузовного ремонту

Можна виділити кілька основних етапів у проведенні робіт, серед яких відновлення геометрії та фарбування. У першому випадку відновлюються деталі, які сильно пошкоджені. Це можуть бути крила, пороги, двері, багажник, капот, решта. Якщо ремонт неможливо провести через серйозну поломку, проводиться заміна деталей. Відновлення геометрії потрібно довіряти лише компетентним професіоналам, тому що це трудомісткий та дуже непростий процес. Нижня частина кузова повинна відновлюватися особливо якісно, тому що вона має безпосереднє відношення до ходових характеристик машини та безпеки.

Головним правилом можна назвати відсутність економії на інструментах та матеріалах. Це дуже сумнівний спосіб заощадити кошти, тому що потім можна від цього сильно постраждати. Є кілька інших поширених помилок, які бажано вивчити хоча б поверхні, щоб потім нормально спілкуватися з майстром, розуміти головні нюанси. Серед найпоширеніших помилок можна назвати:

  • Порушення теплового режиму проведення робіт. Важливо давати металу остигати після зварювання, щоб не змістився кузов.
  • Бажано не користуватися електронним зварюванням, тому що воно не дає нормальної якості з'єднання.
  • Заміна деталей повинна проводитися в строгому порядку, щоб унеможливити утворення зазорів. Зазвичай спочатку змінюються двері, а потім крила, пороги.
  • Підбір кольору, щоб усі деталі були однаковими. Навіть грамотний підбір фарби може не врятувати ситуацію, тому що на кузові стара фарба може змінити відтінок. Це потрібно враховувати у процесі виконання робіт.
  • При неякісному виконанні шпаклювальних робіт з'являється усадка.
  • Попадання пилу у фарбу. Така проблема виникає через проведення робіт поза спеціальною камерою. Вона має бути чистою, якісно підготовленою.

Корисні поради для проведення кузовного ремонту

Щоб досягти якісного результату в процесі ремонту, бажано використовувати аргонове зварювання або напівавтомат. Виключається в такому випадку можливість пропалювання кузовних елементів. Ушкодження можуть бути різного ступеня важкості. Для проведення рихтування не потрібні професійні інструменти, якщо все зробити грамотно. Але при усуненні серйозних неполадок потрібне спеціальне обладнання.

Перед тим, як проводити фарбувальні роботи, треба у всіх основних місцях усунути корозію. Потрібно використовувати свіжу фарбу, попередньо обробивши поверхню якісною ґрунтовкою. Застосовується в процесі фарбопульту. Щоб жодної помилки не було допущено під час ремонту кузова, треба просто звернутися в сучасне СТО.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00