спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Як треба правильно робити розвал-сходження

Наявність якісного розвал-сходження нині можна назвати рідкістю. Працює велика кількість станцій технічного обслуговування, де використовується сучасне обладнання, але не просто знайти справжніх майстрів, які гарантують точність виконання робіт.


Тому важливо визначитися зі спеціалістами, які зможуть зробити усі роботи своєчасно та якісно. До них відноситься діагностика розвал-сходження, яка є своєрідною запорукою досягнення успіху. Вона дозволяє зрозуміти, в якому стані знаходяться колеса, встановити кут та спланувати роботи з виправлення ситуації.

Що потрібно знати водію про розвал-сходження?

Корисно буде вивчити деякі тонкощі, щоб перед відвідуванням автосервісу чітко розуміти методи, правила та решту деталей. Насамперед потрібно знати, що покришки обов'язково повинні мати однаковий розмір, підходити під конкретну модель транспортного засобу. Аналогічні вимоги висуваються до дисків на колесах. Їхня ширина, діаметр та інші параметри повинні чітко збігатися. Якщо все це так, то розвал-сходження вдасться провести з гарантією якості. Зазвичай роботи виконуються на спеціальному комп'ютерному стенді, що забезпечує максимальну точність.

Бажано не використовувати на своїй машині диски, які їй не підходять. Наприклад, для "класики" використовуються одні диски, а для нових моделей вже підійдуть інші. Важливо перед придбанням та встановленням консультуватися з професіоналами, щоб не допускати помилок. У протилежному випадку існує ризик пошкодити підвіску, конструкція якої змінюється.

Якщо намічається встановлення нового комплекту автомобільної гуми, після чого проводиться розвал-сходження, бажано усунути всі ходові неполадки. В іншому випадку можна приїхати на цю процедуру на новій гумі, але буде виявлено вже на СТО серйозну поломку. У такому разі неможливо буде виконати роботи з розвалу. Доведеться їздити на нових шинах без налаштування, що позначається як покришки, прискорює їх знос значною мірою.

Що потрібно враховувати перед тим, як робити розвал-сходження у сервісі?

Є кілька простих порад, дотримуючись яких можна буде підготувати автомобіль до проведення відповідних робіт. Насправді можна дуже просто перестрахуватися та убезпечити себе. Серед таких порад можна відзначити:

  • Перед відвідуванням СТО необхідно перевірити тиск у колесах. Воно має бути там приблизно однаковим. Бажано перевірити, як їде машина прямою. Кількість поворотів вліво та вправо має бути однаковою.
  • Бажано звернути увагу до наявність документів, які дозволяють діяльність сервісу. Добре, коли є всі необхідні сертифікати на проведення робіт.
  • Якщо є можливість, можна спостерігати процес проведення робіт.

Щоб отримати гарантію точності та якості, потрібно звертатися до перевіреного сервісу. Такий формат гарантує, що всі роботи будуть виконані правильно та у відповідності до сучасних стандартів. Вартість можна обговорити заздалегідь, щоби потім не виникало жодних сюрпризів. Хоча в хорошому СТО фахівці і так відразу говорять про те, скільки коштуватиме діагностування та проведення самого розвал-сходження.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00