спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

З чого складається кузовний ремонт авто

Кузов - це каркас автомобіля, що виконує несучі функції. Він вважається найдорожчим і найпотужнішим компонентом машини. Тому краще вивчити його основні особливості, нюанси відновлення, щоб кузовний ремонт не став сюрпризом.


Проведення кузовних робіт є затребуваною послугою, тому що часто трапляються різноманітні аварії, виникають механічні пошкодження тощо. Все це призводить до утворення тріщин, вм'ятин та інших подібних дефектів. Водієві буде корисно дізнатися, що саме входить у поняття виконання кузовних робіт, скільки це може коштувати й решта всіх нюансів.

Специфіка, види кузовного ремонту

Тільки професіонал може виконати роботи повноцінно та якісно, не припустившись жодних помилок. Це специфічний вид робіт, займатися яким самостійно категорично не рекомендується. Краще просто зайнятися вивченням основних нюансів, щоб розуміти головні принципи, вміти поставити майстру правильні питання. Потрібно дотриматися всіх правил, дотримуватися чіткої послідовності виконання робіт, використовувати якісні інструменти та спеціальне обладнання. Тільки в такому разі і при зверненні до кваліфікованих майстрів не доведеться платити двічі за переробку.

Це складний вид робіт, який передбачає відновлення початкових технічних характеристик автомобільного кузова. Попередньо проводиться огляд поверхні машини, визначається ступінь ушкоджень, підбирається оптимальна методика. За допомогою грамотного ремонту можна відновити вигляд деталі. Це набагато дешевше, ніж придбання нового елемента та його встановлення.

Серед основних маніпуляцій тут можна відзначити проведення рихтування, шпаклівки, полірування. У процесі застосовуються сучасні технології, які стають дедалі точнішими та ефективнішими. Все залежить від того, як сильно пошкоджений кузов. Є кілька ступенів ушкодження, серед яких мінімальне, середнє та сильне. Від конкретного варіанта залежить час, витрачене відновлення.

Вирізняють кілька видів робіт з кузова. Може знадобитися рихтування, яке застосовується при несуттєвих ушкодженнях. За більш серйозних проблем проводиться відновлення геометрії. Також ремонт може бути локальним та капітальним. Під конкретний тип робіт вибирається ряд заходів, які виконуються майстрами.

Що входить у ремонт кузова авто?

Якщо його пошкоджено, треба правильно виконати всі роботи, підібрати оптимальні етапи. Серед них можна відзначити:

  • Проведення візуального огляду.
  • Визначення всіх ушкоджень, їх підрахунок.
  • Підбір коштів на проведення робіт.
  • Демонтаж, якщо необхідно змінити деталь.
  • Роботи з вирівнювання поверхні.
  • Обробка ґрунтовкою, фарбою, лаком і т.д.

Усі роботи важливо виконувати у строгому порядку. Тільки за допомогою кваліфікованої підготовки можна досягти оптимального результату. Сучасні технології, що використовуються у перевіреному СТО, дають змогу заощадити чимало часу, зусиль, отримати гарантію ефективності та довговічності. Після діагностики вибираються необхідні етапи, оптимальні кольори фарби для відновлення. Тому машина після ремонту набуває практично нового вигляду.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00