спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Як часто потрібно міняти моторне масло?

Двигун автомобіля є дуже важливою частиною. Важливо організувати оптимальні умови його експлуатації. Спеціальна моторна олія допомагає забезпечити нормальні умови. Тому треба своєчасно його міняти, використати якісну продукцію від перевірених брендів. Своєчасна заміна моторного масла на пріорі або на будь-якому іншому автомобілі є своєрідною запорукою успішної та безпечної експлуатації. Згодом робоча рідина починає забруднюватись, втрачати свої основні властивості.


Як часто потрібна заміна олії в моторі?

У всіх нових автомобілях є спеціальна документація, яка містить рекомендації щодо частоти такої заміни. Потрібно відштовхуватися від цих даних, але вони не є єдино вірними. Зумовлено це тим, що під час складання рекомендацій виробником враховуються ідеальні умови, яких практично не буває. Іноді заміна потрібна дещо частіше. Потрібно враховувати безліч факторів, серед яких:

  • Якість доріг, якими доводиться пересуватися.
  • Особливості рельєфу місцевості.
  • Стан повітря, температури тощо

Наприклад, в умовах сильних морозів і підвищеної повітряної запиленості заміна напевно знадобиться частіше. Важко дати точну відповідь, якою має періодичність заміни моторного масла у кожному окремому випадку. Треба орієнтуватися насамперед на умови використання автомобіля. Якщо машина використовується постійно для перевезення різноманітних вантажів, бажано міняти рідину приблизно на дві або три тисячі кілометрів раніше, ніж зазначено в рекомендаціях виробника.

У середньому заміна масла моторного потрібно приблизно раз на 10-15 тисяч кілометрів. Багато залежить від конкретного виробника та моделі автомобіля. Затримувати заміну також не варто, тому що можна сильно нашкодити двигуну. Деякі не хочуть купувати нову рідину з метою економії, але наслідки такого рішення можуть призвести до ще більших витрат.

Своєчасна заміна моторного масла з промиванням - запорука успішної експлуатації

Щоб автомобіль працював максимально надійно, його мотор не барахлив, потрібна правильна заміна рідини. Зрозуміти самостійно, коли вона потрібна, можна за допомогою щупа. Він є у кожному автомобілі. Там є засічки, які дозволяють відстежувати кількість рідини. Також треба звернути увагу на основні показники рідини, серед яких в'язкість, присутність сторонніх компонентів, колір. Якщо масло не таке в'язке, як на початку, там присутні сторонні компоненти, а колір стає чорним, безумовно потрібна заміна.

Професійна заміна моторного масла, вартість якої відносно невисока, дозволяє зберегти систему в нормальному стані. Фахівці можуть не тільки залити нову рідину від перевіреного виробника, а й організувати попереднє промивання всієї системи. Це дозволить підготувати машину до ефективної експлуатації. Якісна та своєчасна заміна моторної олії у двигуні ціна на яку залежить від низки факторів, має стати пріоритетом для кожного водія.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00