спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Чищення форсунок - види та характерні відмінності

Форсунки в інжекторних автомобілях відіграють важливу роль для забезпечення повноцінних умов роботи. Вони можуть у процесі активного використання забруднюватись. Чистка форсунок - відповідальне завдання, яке краще довірити професіоналам.


Можна спробувати виконати роботи своїми руками, але потрібно приготуватися, що це займе чимало часу, вимагатиме наявності певних навичок та знань. У той же час у СТО можна буде отримати гарантію якості на виконання робіт за мінімальних тимчасових витрат.

Коли може знадобитися чищення форсунок?

Є кілька основних ознак, за допомогою яких можна визначити, що потрібне чищення. Серед основних можна відзначити зменшення відгуку на газову педаль. Особливо це помітно, коли раніше машина швидко та ефективно реагувала на будь-яке натискання. Це можна зрозуміти після того, як їде автомобіль. Якщо оберти на тахометрі набираються надто повільно після активного натискання газу, це свідчить про наявність відповідної проблеми.

Ривки під час розгону машини вважаються непрямою ознакою забруднення форсунок. Це вказує на те, що двигун може не вистачати палива або повітря. Інжекторна система може через активну експлуатацію забиватися, що призводить до нерівномірного надходження спеціальної рідини в силовий агрегат. Відповідно з'являються ривки.

Ще однією ознакою стає утруднене включення двигуна і його неякісна робота на холостому ходу. Обороти знижуються повільно до стандартного рівня, що дозволяє мотору прогріватися в холодну пору року. Якщо водій виявляє плаваючі показники на тахометрі, які можуть знижуватися, підвищуватись і навпаки, це вказує на неякісне функціонування паливної системи. Це може статися через використання неякісного палива. У середньому проблема виникає один раз у 70 тисяч кілометрів. У таких ситуаціях чищення може бути дуже корисним.

Основні види чищення форсунок

На сучасному ринку послуг СТО є кілька основних методів, за допомогою яких можна привести форсунки в повний порядок. Серед основних варіантів можна відзначити ультразвукову чистку за допомогою спеціального обладнання. Чистка займає в середньому близько кількох годин, що залежить від ступеня забрудненості.

Можна застосувати промивання, але зазвичай не дає довговічного ефекту. При серйозному забрудненні потрібно проведення заміни форсунок. Застосовуватись може спеціальний очисний розчин. Можна спробувати зайнятися промиванням самостійно, вибравши один із запропонованих способів, але краще звернутися до професіоналів. Замовлення промивання в сучасному СТО дозволяє отримати кілька важливих переваг:

  • Вибір ефективного методу у кожному окремому випадку.
  • Офіційна гарантія якості.
  • Розумна вартість.
  • Своєчасне виконання робіт.

Якщо заручитися підтримкою кваліфікованих фахівців із перевіреного автомобільного сервісу, чищення форсунок буде своєчасним, якісним та ефективним за адекватною вартістю. Немаловажною перевагою стає консультація від фахівців, яка допомагає знайти потрібну методику, розібратися в наслідках профілактики та ремонту. Для повноцінної роботи паливної системи все це відіграє важливу роль.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00