спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Чому професійна планова діагностика ходової – це дуже важливо

Ходова частина автомобіля дуже важлива. Її стан може погіршуватися через їзду неякісними дорогами. Тому важливо стежити за цією частиною машини, щоб не виникало непередбачених проблем.


Своєчасна діагностика ходової дає можливість точно визначити стан, вжити адекватних заходів для усунення дефектів.

Ходова частина: основні складові та важливість правильної діагностики

Вона є набором з різноманітних механізмів і вузлів, з яких від трансмісії передається крутний момент. Все це спрямоване на те, щоб машина рухалася. Серед основних елементів тут можна назвати колеса, мостові балки, раму, підвіски. Є також і додаткові елементи у вигляді важелів, пружин, амортизаторів та багато іншого. Усі деталі без винятку відіграють важливу роль. Тому при поломці однієї з них повноцінне використання машини стає неможливим. Деякі деталі можуть виходити з ладу трохи раніше, ніж інші. Вони належать до категорії витратних матеріалів. Важливо своєчасно зрозуміти, що вони зносилися, щоб зробити заміну. Якщо з нею затягнути, можуть зламатися й інші важливі елементи. Тому як профілактика періодично потрібне проведення діагностичних робіт.

У деяких ситуаціях машина може зламатися будь-якої миті. Зазвичай до цього наводить використання низькоякісних комплектуючих. Краще набувати надійних деталей, щоб не виникало таких проблем. Також варто звертатися до компетентних спеціалістів для ремонту. Щоб зрозуміти, що настав час зайнятися діагностикою, треба звертати увагу на звуки під час їзди. Якщо виникають сторонні стуки, клацання, гуркіт і решта, треба звернутися до фахівців. Коли все це відчувається через кермо, без діагностики не обійтися. Бажано, щоби вона була плановим заходом, що дозволить заощадити на ремонті, уникнути значних витрат.

Діагностика ходової в СТО

Можна спробувати розібратися в деталях самостійно, але для цього потрібно мати деякі знання і досвід. Тому цей спосіб підходить далеко не кожному водієві. Звернення до сучасного сервісу стає оптимальним рішенням. Серед основних її етапів можна назвати:

  • Огляд на стенді або у спеціальній ямі верхніх стійок передньої підвіски.
  • Перевірка підшипників амортизаторів.
  • Оцінка працездатності гідравлічних стійок чи амортизаторів.
  • Огляд ступичного підшипника тощо

Усі основні елементи детально оглядаються майстром. Якщо вони пошкоджені, пропонуються різні способи вирішення проблеми. Найчастіше потрібна заміна комплектуючих. Важливо провести огляд максимально докладно та грамотно, щоб не упустити жодної важливої деталі. Професійна діагностика має масу переваг у порівнянні з самостійною. До них можна віднести точність, оперативність та надійність. У процесі використовується спеціальне стендове обладнання, без якого практично неможливо досягти потрібного результату. Якщо уважно стежити за ходовою, машина працюватиме нормально.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00