спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Як відбувається заправка кондиціонера автомобіля?

Авто кондиціонер є дуже важливим приладом, за допомогою якого можна створити всередині салону комфортні умови. Щоб він функціонував коректно, потрібна регулярна заправка. Вона є запорукою адекватної роботи автомобільного кондиціонера. За допомогою запиту заправка автокондиціонера Київ лівий берег неважко буде відшукати досвідчених професіоналів для замовлення відповідної послуги, а також отримати грамотну консультацію.


Автокондиціонер: заправка та її основні особливості

Практично в кожному автомобілі кондиціонер зазнає суттєвих навантажень. Вони бувають не лише динамічними, а й багатьма іншими. Зовнішнє середовище робить свій негативний вплив. На стан техніки впливають температурні перепади. Робота обладнання з цих причин може ставати не такою продуктивною. Найбільш схильні компоненти вважаються патрубки, а також місця, в яких вони з'єднуються. Запит заправка автокондиціонерів Київ лівий берег дуже корисний для автолюбителів, які намагаються стежити за нормальною роботою власного авто.

Немає жорстких універсальних термінів, коли потрібно заправляти. Відштовхуватись потрібно від умов експлуатації та власного досвіду. Фахівці рекомендують організовувати профілактику відповідного обладнання щорічно, якщо машина використовується понад п'ять років. Для нових авто проблеми можуть виникати приблизно за кілька років після початку використання. На вартість заправки автокондиціонера впливає багато факторів, серед яких модель транспортного засобу.

Зрозуміти, що потрібне заправлення, досить просто. Є кілька основних факторів, на які слід звертати увагу:

  • Дефекти на патрубках, які виникають через корозійні процеси.
  • Механічні пошкодження на елементах системи, які можна виявити неозброєним оком.
  • Ушкодження гумових деталей. Вони мають властивість зсихатися, тріскатись при тривалій експлуатації. Відповідно система перестає бути герметичною, холодоагент випливає.

У будь-якому випадку треба провести для початку діагностику кондиціонера. Вона дозволить визначити його актуальний стан, прийняти остаточне рішення щодо необхідності заправки та можливого ремонту.

Ремонт та заправка автокондиціонерів

У разі пошкодження окремих частин кондиціонера справа однією заправкою може не обмежитися. Якщо не усунути дефекти, холодоагент не триматиметься всередині системи. Відповідно заправка буде потрібно занадто часто. Існує кілька основних етапів заправки, серед яких вилучення старого фреону, перевірка основних вузлів, змащення, закачування нового холодоагенту.

Якісне заправлення фреоном автокондиціонера Київ дозволяє створити оптимальні робочі умови. Якщо не слідкувати за своєчасною заправкою, кондиціонер просто не зможе адекватно виконувати свої основні функції. У спеку це може виявитися великою неприємністю для будь-якого власника машини. Тому відстеження стану кондиціонера стає одним із основних завдань водія.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00