спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Як проводяться діагностичні роботи з розвал-сходження

Розвал-сходження є дуже важливим показником, від якого залежить безпека, комфорт і надійність керування автомобілем. Тому періодично потрібно діагностика розвал-сходження, яка дає можливість досягти потрібного результату


, зрозуміти, що саме варто змінити. Від якості проведеного регулювання даних показників залежить стійкість машини на дорозі. Також важливим моментом вважається зношування гуми, яке при неправильному положенні може багаторазово прискорюватися.

Основні особливості розвал-сходження та проведення діагностичних робіт

Експлуатація автомобіля складається з безлічі нюансів, які треба обов'язково враховувати. Треба виконати регулювання розвал-сходження максимально якісно та професійно, тому що у протилежному випадку знос гуми буде ненормальним. Відповідно виникає необхідність частіше її змінювати, що не дуже вигідно з економічної точки зору. Додатковою проблемою можуть виявитися різноманітні дефекти автомобіля, що виникають у процесі. Оптимальним варіантом стає виконання діагностики та інших робіт один раз на десять тисяч кілометрів. Існує і низка деяких факторів, які можуть вказати на не термінову необхідність проведення робіт. Серед них можна відзначити:

Автомобіль не одразу реагує на повороти керма, колесо може йти надто туго.

Автомобіль не в змозі повноцінно утримувати дорогу.

При їзді прямо відбувається відведення рульового колеса в одну зі сторін, він не повертається самостійно у вихідне положення.

Під час руху від покришок виникає занадто гучний шум і т.д.

Якщо хоча б одна ознака була виявлена водіям, бажано звернутися до автосервісу. Що раніше це буде зроблено, то швидше вдасться вирішити проблему, налагодити повноцінну працездатність транспортного засобу.

Регулювання проводиться у кілька етапів, серед яких діагностика на стенді. Там розглядається стан амортизаторів, гальмівної системи та підвіски. Крім цього, проводиться діагностика ходової частини машини, кермової системи. Виконуються в результаті роботи, спрямовані на регулювання розвал-сходження. Щоб досягти оптимального результату, важливо звернутися до компетентних майстрів. Такий підхід стає гарантією надійності. Кваліфіковані фахівці насамперед повідомляють власника, в якому стані знаходиться автомобіль і що можна зробити для усунення несправностей. Такий підхід позитивно впливає досягнення поставлених результатів.

Важливість регулювання за всіма правилами

Провести роботи з налаштування розвал сходження бажано на спеціальному стендовому обладнанні, яке створено саме для цих цілей. Якщо якийсь майстер стверджує, що можна обійтися без такого обладнання, краще звернутися кудись в інше місце.

Проведення діагностики передбачає використання спеціальних датчиків, які закріплюються безпосередньо до колес. За допомогою дротів налагоджується зв'язок між центральною стійкою та головками. Відбувається обміну інформацією, гарантується високий рівень точності. Використання сучасного стенду гарантує точність та оперативність. На основі отриманих в результаті проведення діагностики даних можна ухвалити правильне рішення, провести розвал сходження з ідеальною точністю.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00