спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика двигуна в деталях

Повноцінна робота двигуна дуже важлива. Якщо з ним щось трапилося, виникли поломки, потрібно терміново щось зробити. У такій ситуації проводиться діагностика двигуна,


яку бажано довірити кваліфікованим фахівцям. Тільки так можна точно визначити причину, масштаб проблеми та відновити все. Перевірка має виконуватися на постійній основі. Це своєрідна профілактика. Бажано не допускати, щоби виникали серйозні ознаки поломки.

Основи діагностики двигуна

Є кілька простих правил, яких потрібно дотримуватись під час проведення таких робіт. Деякі поломки можна визначити самостійно, маючи певний досвід керування транспортним засобом. Але з деякими краще відразу звертатися в сервіс, тому що потім можуть виникнути суттєвіші неприємності. Відкладати проведення також не варто, тому що проблема може виявитися надто суттєвою, що призведе до серйозних несправностей. Чим раніше виявлено неполадку, тим простіше її усунути. Профілактичний огляд краще проводити при виникненні навіть незначних неполадок. Наприклад, можна своїми руками перевірити рівень олії в моторі, оглянути шланги та патрубки на наявність дефектів. Це можна зробити легко, як і перевірити стан прокладок та сальників. У решті випадків проведення робіт рекомендовано довіряти компетентним фахівцям.

Двигун може починати працювати зі збоями. Серед основних причин звернення до професіоналів можна назвати:

Різке збільшення витрат палива.

Втрату потужності двигуном.

Виникнення нехарактерних звуків у процесі використання.

Є маса інших ознак, з якими бажано ознайомитися. У такому разі можна розраховувати на ефективніше проведення ремонтних робіт.

Складається діагностика зазвичай з кількох етапів, серед яких візуальний огляд силової установки та простору під капотом, перевірка свічок запалювання, всіх основних фільтрів системи, вимірювання компресії. За допомогою спеціального діагностичного обладнання можна перевірити двигун на наявність помилок. Бажано, щоби все робилося професійно. Система розшифровує поломки, але з ними розібратися можуть лише компетентні фахівці.

Огляд двигуна повинен бути максимально уважним, щоб не втратити нічого важливого. Елементи проводки, різноманітні патрубки та шланги потребують особливої уваги. Потрібно уважно розглянути рівень технічних рідин, перевірити фільтри.

Комп'ютерна діагностика двигуна

Щоб провести її потрібне спеціальне обладнання. Воно вставляється у роз'єм у бортовому комп'ютері автомобіля. Після сканування система видає помилки, які потрібно правильно розшифрувати. Несправності електронних систем, датчиків виявляються саме за допомогою такої системи. Потрібно мати професійні знання та досвід, щоб усі роботи виконати гарантовано якісно та точно. Тому очевидним рішенням для власника авто стає звернення до сервісу, у якого є кваліфіковані фахівці та необхідне обладнання. Ще однією перевагою такого формату стає можливість відразу ж почати ремонтні роботи, які допоможуть відновити працездатність мотора, позбутися всіх проблем, що виникли в процесі експлуатації.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00