спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісне фарбування авто: чому воно обходиться дорого

Капітальні кузовні роботи – серйозна стаття витрат автолюбителя. Уточнюючи, скільки коштує фарбування машини в Україні, багато хто неприємно дивується підсумковим цифрам. Це пов'язано з тим, що в процесі робіт не просто наносять матеріал на авто, але виконують і багато інших дій.


Зрозуміти, чому фарбування коштує так дорого, нескладно – достатньо переглянути повний перелік послуг. Ціна залежить від часу, людських ресурсів, підсумкових завдань. Фарбування з метою змінити вигляд авто виходить дешевше, ніж після аварії, адже в останньому випадку знадобиться реставрація кузова з розбиранням, усуненням дрібних пошкоджень.

Якісне фарбування авто: чому воно обходиться дорого

Підготовка до фарбування

Перший етап — ретельне миття кузова з очищенням від дрібних слідів бруду, залишків комах, посліду тварин, плям жиру. Для цього використовують стандартні та спеціалізовані матеріали. Потім прибирають шильди, кріплення, інші деталі з місць кріплення прибирають клей м'якими гумовими насадками. На останньому етапі проводиться знежирення поверхні уайт-спіритом або схожим неагресивним розчинником.

Розраховуючи, скільки коштує фарбування автомобіля в Україні, в загальний прайс додадуть ціну робіт із зачистки слідів іржі. Їх не можна залишати на кузові, інакше шари покриття ляжуть нерівномірно і протримаються недовго. Зачищення проводять за допомогою пневматичного або електроінструменту, це довгий, трудомісткий процес. Для ділянок з іржею, що глибоко в'їлася, знадобляться зварювальні роботи.

Ще один важливий підготовчий етап — шпаклівка локальних пошкоджень кузова, наприклад, вм'ятин або нерівностей. Це займає багато часу, вимагає від майстра терпіння та вправності. На кожну ділянку спочатку наносять дрібнозернистий абразив, щоб надати йому шорстку структуру, потім знежирюють і наносять шпаклівку доти, поки поверхня не стане ідеально рівною. Якщо пошкоджень багато, обсяг робіт виходить більшим.

Технології фарбування як важливий чинник щодо суми витрат

Важливо, щоб за справу бралися професійні маляри, тоді готове покриття точно відповідатиме, такому, яке було на початку. Визначивши, скільки коштує повне фарбування авто, не можна економити на послугах, адже результат залежить не тільки від правильної підготовки поверхні. Важливо точно визначити час сушіння, розрахувати температуру схоплювання кожного шару.

Фарбування вимагає знань та умінь:

  • за правильним вибором відтінку фарби. Важливо, щоб після полімеризації він точно відповідав основному. Для цього знадобиться номер кольору, наданий на заводі виробника, або підбір за допомогою спеціального ПЗ;
  • створення кольорових переходів. Так, локально забарвлені елементи впишуться в загальну картину і не впадатимуть у вічі;
  • з виправлення пошкоджень геометрії, вирівнювання нерівностей. Важливо підібрати витратні матеріали так, щоб після нанесення фарби вони не роздмухувалися і не змінювали основний колір.

Якісне фарбування автомобіля проводиться у кілька етапів, кожному приділяють достатньо уваги. Зашпакльовані та металеві ділянки обробляють ґрунтовкою, закривши інші частини кузова папером або малярським скотчем. Використовують склади на основі фосфатів та акрилу, вони забезпечать хорошу адгезію. Перед нанесенням основного покриття важливо дочекатися висихання ґрунтовки.

Фарбувальна камера: навіщо вона потрібна

Отримати чудовий результат не можна без професійного обладнання. Ідеальне фарбування авто в камері можливе завдяки встановленню різних для кожного етапу температурних режимів, абсолютної стерильності та чистоти. Лампи для сушіння сприяють міцному зчепленню поверхні автомобіля із нанесеним шаром фарби.

Всередині камери підтримується постійна вентиляція, встановлені професійні світильники, що дозволяють визначити якість робіт на кожному етапі. За допомогою автоматизованих систем легко налаштувати потрібні параметри. Встановлені датчики вимірюють цілодобово мікроклімат незалежно від присутності людини.

Роботи з фарбування кузова включають безліч трудомістких та складних послуг, вимагають спеціальних розхідників та обладнання, тому підсумкова вартість виходить високою.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00