спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Коли потрібна діагностика ходової та що це таке?

Ходова частина у будь-якому автомобілі є дуже важливою. На неї припадає значне навантаження, особливо під час їзди неякісними дорогами. Тому ремонт може бути потрібним досить часто. Відрізняється він рівнем складності та іншими нюансами. Важливо зрозуміти, скільки коштує ремонт ходової частини, щоби розраховувати свій бюджет. Необхідно також звертатися до перевіреного сервісного центру, який гарантує якісну діагностику, продуктивне проведення всіх робіт незалежно від складності поломки.


Для чого проводиться діагностика ходового автомобіля?

Незалежно від того, яким автомобілем користується людина, періодично слід проводити таку діагностику. На ремонт ходової частини ціна залежить від складності виявлених внаслідок перевірки поломок. Кваліфікована діагностика дозволить виявити всі проблеми, скласти програму вирішення проблем. Звернутися краще до надійного центру, в якому є все необхідне обладнання. Серед основних причин звернення до фахівців можна відзначити:

  • Виникнення стороннього шуму, гулу, що найчастіше свідчить про пошкодження окремих частин підвіски.
  • Машина втрачає стійкість на значній швидкості, з'являється великий люфт на кермі.
  • З'являється крен під час поворотів.
  • При гальмуванні транспортний засіб починає трохи відводити убік.

При виявленні будь-якої подібної ознаки потрібна діагностика. Вона являє собою профілактичний засіб, який дозволяє своєчасно втрутитися та виправити ситуацію. Чим раніше буде виявлено проблему, тим меншою буде вартість ремонту ходової частини. Іноді при своєчасному виявленні експлуатаційних проблем вдається забезпечити їх максимально швидке та ефективне вирішення.

Щоб ремонт ходової частини легкового автомобіля був ефективним і якісним, треба виявити всі неполадки. Їх може бути дуже багато, тому що ходова складається з великої кількості компонентів. До них відносяться балони, амортизатори, кульові опори, сайлентблоки та багато іншого. При виявленні дефекту деталі треба зробити своєчасну заміну.

Як часто потрібна діагностика, ТО та ремонт ходової частини автомобіля?

Кожен водій, який дорожить своєю машиною та безпекою, зобов'язаний стежити за її технічним станом. Фахівці рекомендують кілька разів на рік проводити діагностику відповідної системи. Наприклад, це можна робити під час зміни гуми у відповідну пору року. Доцільно проводити її та кожні десять тисяч кілометрів пробігу. Комплексна діагностика допоможе визначити актуальний стан, виявити всі проблеми та вжити відповідних заходів щодо їх усунення.

Якщо під час їзди стали помітними сторонні стуки, інший шум, збільшився люфт або з'явилися інші характерні проблеми, доведеться провести позапланову діагностику. Якщо вона допомогла виявити проблеми, буде потрібно ремонт. Попередньо можна проконсультуватися з професіоналами, вивчити прайс-лист на ремонт ходової частини, щоб під час проведення робіт не виникало жодних сюрпризів.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96






Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00