спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт замка запалювання Київ - Регулювання запалювання

Замок запалювання є дуже важливим елементом автомобіля, який також може вийти з ладу. Деякі досвідчені водії можуть виявити поломку та усунути її своїми руками. Але це не завжди можливе. Деякі поломки можуть бути усунені лише досвідченими професіоналами, які розуміються на цьому. Кваліфікований ремонт замків запалювання Київ може бути швидким та якісним, якщо звернутися до перевіреного місця.


Основні несправності у замках запалювання

Ремонт та регулювання замку запалювання

Найчастіше проблеми виникають у механічній частині замків. Наприклад, ключ може перестати нормально прокручуватися. Необхідно постаратися знайти причину такої проблеми, щоб її можна було усунути. Нерідко відбувається заклинювання. Через утворення іржі всередині конструкції виникають складнощі під час використання. Нерідко проблем виникають через знос пластин. Майже в будь-якому випадку буде потрібно ремонт замку запалювання Київ. Його складність може відрізнятися у різних ситуаціях. Іноді вдається усунути проблему завдяки чищенню чи заміні окремого компонента, а часом треба робити повну заміну.

Проблеми починаються зазвичай, коли водій намагається запустити двигун. Підгоряння чи окислення контактів вважається поширеною проблемою. Контакти можуть вигоріти через перепад напруги, різкі стрибки. Температура матеріалу підвищується, що впливає ізоляцію. Вона може просто вигоріти. Якщо сталося таке, то двигун не заведеться. Вирішити проблему можна за допомогою заміни контактної групи. Якщо проблеми виникли лише вперше, можна спробувати почистити контакти, що, напевно, має допомогти.

Механічні ушкодження також поширені. При проблемах із прокручуванням ключа може знадобитися заміна личинки. Причиною зазвичай стає забруднення через попадання пилу, різноманітного бруду, а також іноді заводський шлюб. Якщо втратити ключ запалення, який був у єдиному екземплярі, може знадобитися повна заміна. У такому разі не врятує ремонт модуля запалювання, тому що без ключа все одно не обійтись.

Робота автомобіля неможлива без коректного функціонування системи запалення, у якій основним компонентом є замок. Ключ має працювати нормально, як і вся система. При поломках потрібний кваліфікований ремонт автомобільних замків запалювання. Для цього доцільно заручитись підтримкою досвідчених професіоналів.

Самостійний ремонт замку запалення чи звернення до сервісного центру?

Деякі поломки, наприклад, забруднення контактів можна вирішити самостійно. Але за більш серйозної ситуації краще звернутися до сертифікованого сервісного центру. На ремонт замку запалювання ціна в більшості випадків виявляється цілком прийнятною для більшості. До переваг професійного ремонту можна віднести:

  • Точність визначення причини поломки.
  • Надійність.
  • Гарантія якості тощо

Самостійно дуже непросто ідентифікувати проблему. Якщо немає знань, можна зашкодити замку ще більше. Тому замок запалювання ремонт у перевіреному центрі стає оптимальним рішенням.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00