спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Від чого залежить вартість кузовного ремонту та чому краще довіритися професіоналам

Автомобільний кузов більше інших деталей схильний до різноманітних негативних впливів ззовні. Відповідно часто може бути потрібний специфічний ремонт. Щоб він виявився якісним та ефективним, бажано заручитися підтримкою досвідчених професіоналів. Такий підхід забезпечує оптимальний результат. Крім цього, можна використовувати калькулятор кузовного ремонту, щоб заздалегідь прорахувати приблизну вартість робіт і зорієнтуватися.


Специфіка кузовного ремонту та його вартості

Він може бути повним або локальним. Все залежить від того, наскільки виникли сильні пошкодження. Повний вважається складнішим і витратним з погляду часу та ресурсів видом. Він передбачає відновлення найчастіше геометрії кузова, заміну поламаних деталей. У випадку з локальним відновлюються наслідки подряпин, сколів та вм'ятин. Незалежно від конкретної проблеми для усунення пошкоджень потрібні досвідчені майстри, які будуть мати спеціальні інструменти та відповідні навички.

Ремонт передбачає проведення на попередньому етапі ретельного огляду автомобіля. Деякі пошкодження можуть бути очевидними, вони відразу впадають у вічі. Але є такі дефекти, які може помітити тільки досвідчений професіонал. Але їх бажано усунути відразу, щоб забезпечити цілісність і безпеку транспортного засобу. Після проведення огляду складається план проведення робіт, який передбачає затвердження термінів, вартості та інших моментів. На вартість впливає обсяг пошкоджень, модель автомобіля, складність майбутнього відновлення та інші подібні фактори.

Якщо пошкодження незначні, усунути їх фахівці можуть без проведення демонтажних робіт. При більш значній проблемі деталі демонтуються, відновлюються, а потім встановлюються назад.

Проведення повного ремонту потрібно зазвичай після потрапляння в аварію при отриманні значних пошкоджень. Може у разі деформуватися рама кузова, пошкоджуватися геометрія. Локальний ремонт найчастіше необхідний, коли на поверхню потрапляють різноманітні предмети, наприклад, каміння з-під коліс зустрічних машин, каштани та багато іншого. Незалежно від конкретного виду робіт, важливим моментом стає професійний підхід. Тільки компетентний фахівець точно розуміє, що саме потрібно зробити, щоб досягти поставленої мети.

Чому довірити ремонт кузова краще професіоналам?

Бажання заощадити є цілком природним практично для будь-якої людини. Але треба розуміти, коли це доречно, а коли ні. У випадку з кузовним ремонтом краще не довіряти сумнівним фахівцям, які працюють у кустарних умовах, пропонують вигідніші розцінки. В такому разі важко розраховувати на високу якість виконання робіт. Крім цього, доведеться заплатити в результаті більше, тому що доведеться потім все одно їх переробляти. До переваг звернення до досвідчених фахівців з кузовного ремонту можна віднести:

Персональний підхід, який враховує всі нюанси пошкоджень.

Комплексне виконання робіт, включаючи огляд, оцінку обсягу та безпосереднє відновлення.

Застосування якісного обладнання та витратних матеріалів.

Завдяки зверненню у надійне СТО гарантується повне відновлення кузова.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00