спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Все що треба знати про ремонт ходової

В автомобілі на ходову частину лягають серйозні навантаження. Тому окремі її елементи можуть іноді виходити з ладу. Особливо серйозною проблема стає для водіїв, які змушені постійно їздити неякісними дорогами. Тому потрібно дізнатися про ремонт цієї частини машини якнайбільше, розібратися в характерних поломках та способах їх усунення.


Коли може знадобитися діагностика ходової частини?

Процедура потрібна на регулярній основі для кожного автомобіля. Фахівці рекомендують проводити її приблизно раз на 12 тисяч кілометрів пробігу. Якщо машина експлуатується в жорстких умовах, то перевірка буде потрібна частіше. Кожен водій повинен зрозуміти, що стан ходової безпосередньо впливає на безпеку під час їзди. Тому без діагностики та своєчасного ремонту обійтися не можна. Своєчасно виконані роботи позитивно впливають на стан транспортного засобу, упевненість водія.

Якщо під час експлуатації автомобіля було помічено якісь проблеми, потрібно звернутися до фахівців. Найчастіше несправність можна визначити по стукоту. Вони мають різну природу походження, але в будь-якому випадку повинні насторожити. Причина може ховатися в амортизаторах або в інших компонентах системи. Наприклад, якщо починає виникати гучний гул, швидше за все вийшли з ладу підшипники у маточині. ШРУС треба міняти, коли почали з'являтися хрустки під час поворотів на невисокій швидкості. Якщо з'явилися характерні звуки, найкраще звернутися до сервісу. Там буде проведено діагностику амортизаторів та всіх інших частин системи. Під час діагностичних робіт фахівці за допомогою інструментів та візуально перевіряють пружини амортизаторів, розвал-сходження, кермові наконечники та все інше. Це дозволяє зрозуміти, у чому саме полягає проблема, сформувати стратегію для подальшого ремонту.

Особливості кваліфікованого ремонту ходової в авто

Ремонт краще довірити професіоналам, які на попередньому етапі зможуть визначити основні поломки, зрозуміти, як їх усунути. Самостійне втручання може скінчитися невдало. Правильна діагностика підвіски та інших складових – це важлива частина. Під час ремонту також треба використовувати спеціальне обладнання, інструменти, дістати які дуже складно. Іноді потрібний спеціальний стенд, який може бути лише у спеціалізованих сервісах.

Попередня перевірка підвіски, амортизаторів, підшипників та іншого дозволяє убезпечити автомобіль від більш серйозних пошкоджень. Можна виділити кілька основних причин, через які потрібний ремонт підвіски:

  • Неякісні дороги.
  • Деталі низької якості.
  • Неправильний підхід до ремонту.

Якщо машина розгойдується, її відводить убік або з'явилися сторонні звуки, потрібно звернутися до фахівців. Правильно проведена діагностика кермової рейки та решти допоможе привести автомобіль у повний порядок. Під час ремонту важливо використовувати якісні деталі.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00