спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Методи ремонту кузова

Кузов автомобіля схильний до різноманітних впливів ззовні. Тому кузовний ремонт вважається одним із найпоширеніших. Є кілька методів вирішення проблеми, що підбираються під конкретні потреби. Це може бути виправлення, витяжка, вирівнювання металу тощо. Треба звертатися до фахівців, які мають досвід та потрібне обладнання. У такому разі можна розраховувати, що вони приведуть кузов до належного стану.


Поширені кузовні роботи та їх особливості

Якщо елементи автомобіля підлягають відновленню, з ними проводяться роботи. У протилежному випадку вони просто вирізуються. Вибраковані елементи потім можуть використовуватися для формування ремонтних вставок. Також у процесі використовується листовий метал. Деформовані ділянки керуються за допомогою спеціальних інструментів. При розтягуванні поверхні метал нагрівається та виправляється за допомогою молотків та киянок. Це дозволяє повернути поверхні первісний вигляд.

Якісний кузовний ремонт Київ передбачає використання спеціальних шпаклівок, за допомогою яких усуваються нерівності. З цією метою часто застосовуються мастики, термопластик та інші подібні матеріали. Поліефірна шпаклівка забезпечує міцне з'єднання із залізом. До складу входять спеціальні компоненти, що гарантують ефективність використання. Метод передбачає очищення від старої фарби, елементів іржі. За допомогою абразивних інструментів надається шорсткість поверхні. Потім ділянка нагрівається, на неї висипається спеціальний порошок. Він заповнює основні нерівності. Коли шпаклівка твердне, поверхня обробляється за допомогою дрібного наждакового паперу, а потім використовується шліфувальне коло. У разі наявності корозійних процесів використовується епоксидна мастика.

Але перед початком робіт дуже важливо зрозуміти тип ушкодження. Можна відзначити кілька основних варіантів:

  • Спотворення дверних або віконних отворів.
  • Тріщини у корпусі.
  • Деформація на окремих елементах кузова.
  • Пошкодження лакофарбового покриття тощо

Експлуатаційні ушкодження виникають рано чи пізно на будь-якому автомобілі. Щоб упорядкувати кузов, потрібно точно визначити тип пошкодження і вибрати відповідний метод усунення проблеми. При суттєвих пошкодженнях може знадобитися повне зняття фарби, застосування спеціального обладнання.

Чому ремонт кузова краще довірити професіоналам?

Деякі види пошкоджень можна усунути самостійно, але в більшості випадків краще звертатися до профі у сервіс. Це дозволить гарантувати ідеальний вибір методу, проведення робіт на належному рівні. Запит кузовний ремонт Київ ціни допоможе ознайомитись із вартістю. Це важливо для розуміння того, скільки доведеться вкласти гроші в ремонт.

Професійний ремонт має масу переваг, серед яких відповідальний підхід, точність та надійність. На кузовні роботи ціни можуть відрізнятися в залежності від складності пошкоджень, обсягу робіт та інших факторів. Кваліфіковані майстри знайдуть усі проблеми, грамотно усунуть їх із гарантією якості.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00