спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Чому не можна ігнорувати розвал-сходження

Напевно, кожен власник авто, навіть початківець, чув про те, що таке розвал-сходження. Це не просто слова, а дуже важливий момент, якому варто приділити особливу увагу. Це регулювання коліс, що дозволяє забезпечити безпеку та комфортність у процесі їзди. Потрібна періодична діагностика розвал-сходження, щоб виявити стан основних параметрів, вжити всіх необхідних заходів для усунення проблеми та ефективного вирішення.


Що таке розвал, сходження і що з цим усім потрібно робити?

Розвал являє собою кут між вертикальною прямою та колісною площиною. Важливо, щоб він був нейтральним. У такому разі можна забезпечити оптимальні умови для їзди, зношування гуми. При негативному чи позитивному розвалі виникатимуть різноманітні проблеми, зокрема передчасне знос шин.

Сходження - це також кут, який утворюється між площиною, в якій обертається колесо, і поздовжнім перерізом транспортного засобу. Воно також може бути позитивним та негативним. На даний момент на знос шин набагато більший вплив, ніж неправильна установка розвалу.

Неправильні показники сход-розвалу можна визначити за різноманітними ознаками. Кожен водій повинен ознайомитися з ними, щоб мати можливість вжити правильних заходів для усунення проблеми. Серед основних ознак можна назвати виникнення вереску у процесі проходження поворотів, навіть у незначній швидкості. При відпущеному кермі машину може починати смикати на всі боки, чого не повинно відбуватися. Очевидним фактором, який практично неможливо не помітити, є надмірне зношування гуми. Вона починає зношуватися занадто швидко і нерівномірно, що може призвести до додаткових витрат. Щоб їх уникнути, треба приділяти проведенню робіт своєчасну увагу.

Правильно відрегульовані показники кутів між колесами гарантують оптимальний рівень стійкості, запобігають зносу гуми. Крім цього, витрата палива буде більш адекватною. Тому важливість проведення регулювання стає очевидною практично для кожного власника транспортного засобу.

Які можуть бути наслідки у неправильно відрегульованого розвал-сходження?

Водії, які мають мало досвіду, можуть намагатися вирішити проблему самостійно. Але це не найкраще рішення, бо можуть виникати серйозні неприємності. На сухій дорозі машина може бути відносно керованою за неправильних показників, але на мокрій безпеці перебуває під серйозною загрозою. Імовірність виникнення аварії у такій ситуації багаторазово зростає. Тому регулюванню кута між колесами потрібно приділяти особливу увагу. Є кілька причин, щоб звернутися до фахівців для замовлення такої послуги:

Влучення одного з коліс у велику яму, внаслідок чого деформується диск.

Заміна ШРУСу, кульових опор або інших подібних компонентів.

Встановлення пружин укороченого формату, що впливає на зміну дорожнього просвіту.

Незалежно від причини важливо звернутися до автосервісу, який обладнаний за всіма сучасними стандартами, де працюють компетентні професіонали. Такий підхід гарантує точне проведення діагностики та безпосереднього відновлення кута між колесами.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00