спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Локальне фарбування авто від А до Я

Кузовний ремонт є складним різновидом робіт. Може знадобитися комплексний ремонт або локальний. У разі незначного пошкодження зазвичай проводиться локальне фарбування авто, при грамотному виконанні якого можна досягти нормального результату.


Локальне фарбування машини та її основні тонкощі

Це проведення робіт на окремому елементі конкретної частини автомобіля, що передбачає відновлення лакофарбового покриття. Воно може пошкодитися внаслідок найрізноманітніших впливів, наприклад, при падінні якогось предмета, ударі щось і т.д. Якщо це несуттєвий дефект, цілком можна обійтися локальним фарбуванням. Це набагато швидше, доступніше та ефективніше. Не доведеться витрачати зайвий час, щоби демонтувати пошкоджену деталь. Наприклад, для фарбування всього бампера його доведеться зняти, а для цього потрібно прибрати протитуманні фари, грати радіатора і багато інших елементів. Може здатися, що це не так суттєво, але в результаті витрати часу та грошей будуть значнішими на порядок.

Професійне локальне фарбування має масу позитивних характеристик, серед яких економічна вигода, надійність та оперативність. Це потім може стати в нагоді під час продажу автомобіля. Чим менше деталей було пофарбовано, тим краще, тому що у протилежному випадку покупець активно намагатиметься збити ціну. Для цього у нього виявляться вагомі причини.

З яких етапів полягає виконання локального фарбування?

Цей процес, як і всі інші в роботі з машиною, включає кілька основних етапів. Кожен має свої унікальні особливості, які професіонал повинен знати ідеально. Насамперед автомобіль миється, тому що бруд може виявитися суттєвою проблемою. Потім виконуються роботи, пов'язані із попереднім відновленням пошкодженого елемента. На наступному етапі у гру вступає маляр. Він обклеює пошкоджене місце, щоб фарба не потрапила туди, куди не потрібне. Коли обклеювання завершено, починається видалення старого лакофарбового покриття з пошкодженого місця. Важливо видалити його у безпосередньому місці ремонту. Бажано зробити це звідусіль, навіть із дрібних заглиблень. Це дозволить виключити у майбутньому можливість відшарування нової фарби.

На черговому етапі відбувається шпаклювання пошкодженого місця. Важливо робити все професійно, щоб не було усадки шпаклівки у майбутньому. Коли вона висохне, бажано організувати шліфування. Майстри використовують для цього спеціальний інструмент із наждачним покриттям. Поверхня після виконання робіт має бути максимально рівною. Потім наноситься туди грунт, який забезпечує нормальне зчеплення нової фарби з поверхнею деталі.

Після ретельної підготовки поверхні туди наноситься фарба. У процесі використовується спеціальне обладнання, яке гарантує рівномірність та точність. Професійне виконання робіт має масу переваг, серед яких:

Висока якість за відносно високої швидкості.

Машина виглядає так, начебто нічого з нею не відбувалося.

На виконані роботи надається офіційна гарантія якості від професіоналів.

Щоб отримати все це повною мірою, потрібно просто вибрати сучасний автосервіс із надійною репутацією.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00