спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика мотора – це дуже важлива процедура

Автомобіль складається з багатьох елементів, кожен з яких виконує безпосередні функції, відіграє важливу роль. Серед основних елементів можна сміливо виділити двигун. Якщо він перестає працювати, машина нікуди не поїде. Якщо автомобіль зроблений надійним виробником, мотор зазвичай має значний запас міцності.


Але в результаті активного і не обережного використання можуть виникати різноманітні проблеми. Щоб їх усунути або навіть запобігти, потрібно діагностика двигуна. Вона є комплексом дій, вкладених у виявлення стану силової установки.

Коли потрібна діагностика двигуна і як саме вона повинна відбуватися?

Кожен водій розуміє, що набагато простіше уникнути поломок, ніж потім боротися з їх усуненням. Звернення до професіоналів для своєчасної діагностики стає вірним кроком, який дозволяє убезпечити себе та власний автомобіль. Є ряд неполадок, які одразу мають змусити власника звернутися до фахівців. До основних ознак, які насторожують, можна віднести:

Складний запуск або неможливість взагалі запустити двигун.

Робота відбувається при нерівномірних оборотах.

Падають показники потужності.

Витрата палива збільшується.

З'являються дивні звуки, скрегіт, вібрація.

Це найпоширеніші ознаки, які можуть виникнути при поломці двигуна. При значних пошкодженнях загоряється відповідний сигнал на панелі приладів. Це говорить про те, що варто негайно вирушити в сервісний центр. Якщо відкладати на потім ремонт, можуть виникнути серйозніші неполадки, усунення яких вимагатиме не лише значних часових, а й фінансових витрат. Тим більше неприємно буде, якщо двигун відмовиться працювати десь далеко від населених пунктів або саме тоді, коли машина буде по-справжньому необхідна. Треба розуміти, що капітальний ремонт мотора є дорогим задоволенням. Саме тому слід уважно стежити за ним, щоб не витрачати зайвих грошей. Періодичне проведення діагностики при цьому стає ефективним інструментом.

Діагностика двигунів сучасних автомобілів

Зараз транспортні засоби оснащуються різноманітними електронними системами, які здійснюють контроль за станом головних вузлів. Те саме застосовується і для двигуна. Блок управління та датчики працюють спільно, щоб можна було розуміти, в якому стані знаходиться силова установка. Для проведення діагностики використовують спеціальне обладнання. Воно дозволяє точно визначити, що саме сталося і де потрібно шукати причину.

Фізичні показники двигуна перевіряються саме за допомогою спеціального діагностичного обладнання. Воно розшифровує отримані показники, виходячи з чого майстер може робити спроби щодо усунення дефектів. Це непростий комплексний процес, який має масу тонкощів. Треба враховувати всі деталі, щоб у результаті досягти поставленої мети, відновити повну працездатність машини. Вкрай важливо для цього заручитися підтримкою справжніх професіоналів, а не сумнівних майстрів. Для цього ідеальним варіантом буде вибір СТО, у якого репутація перевірена часом та оцінена багатьма клієнтами.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00