спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

З яких етапів складається діагностика двигуна автомобіля

Сучасні автомобілі оснащуються досить потужними та складними агрегатами. Двигун складається з безлічі компонентів та різноманітних деталей, кожна з яких виконує свої безпосередні функції.


У виробництві використовуються різні матеріали, технології, що дозволяє розраховувати на надійність та довговічність експлуатації. Але навіть найякісніші двигуни можуть виходити з ладу з різноманітних причин. Окремі деталі можуть зноситись, пошкодитися. Щоб точно визначити причину виникнення проблем, потрібно діагностика двигуна. Це комплексний процес, який може здійснюватись різними методами.

Все найважливіше про діагностику двигуна

Двигун – це серце транспортного засобу, за станом якого слід стежити дуже уважно. Не можна ігнорувати характерні ознаки поломки. Чим раніше водій зверне на них увагу, тим швидше вдасться провести діагностику та ремонт. Щоб виявити деякі поломки, можна уникнути спеціального устаткування. Є ряд непрямих ознак, якими може бути пошкодження двигуна. Серед основних варто зазначити:

  • Нестійке функціонування.
  • Постійне перегрів.
  • Детонація.
  • Помітну втрату потужності.
  • Вихлоп стає димнішим та ін.

Якщо водій виявив у себе, хоча б одну таку ознаку, це є приводом для звернення до професіоналів. Бажано вибрати серед багатьох варіантів надійний автосервіс, в якому працюють компетентні фахівці. У них є необхідне обладнання, пізнання та навички. Самостійні спроби розібратися в деталях для водія зазвичай закінчуються марною тратою часу та зусиль.

Сучасне обладнання дає змогу ефективно проводити діагностичні роботи. Воно підключається до бортового комп'ютера, якщо є в машині, після чого система зчитує коди помилок, відразу розшифровує їх. На підставі отриманих даних фахівці вже чітко розуміють, що сталося з мотором, і що потрібно виконати для відновлення повної працездатності. Щоб діагностика виявилася повною, потрібно скористатися не лише сканером, а й іншим обладнанням. Нагоді можуть манометри, які вимірюють тиск палива, вихлопних газів всередині відповідної системи, мультимери, аналізатори газу та ін.

Комплексна діагностика двигуна

Саме вона вважається оптимальним рішенням, коли потрібно ретельно обстежити двигун на наявність несправностей. Складається комплексна перевірка із основних етапів, серед яких візуальний огляд, використання спеціального обладнання. Фахівці перевіряють датчики, щоб там не було потік, забруднень та інших подібних проблем. Рівень всіх рідин обов'язково перевіряється майстром. Він потім засвідчується, що немає ніяких сторонніх шумів. Поєднуються різні способи, серед яких візуальний огляд та спеціальне обладнання.

У процесі окремо перевіряються паливні, повітряні магістралі, свічки запалювання, фільтри, компресія, тиск, система картерної вентиляції та багато іншого. Поступово фахівець встановлює, у якому стані перебуває мотор. На основі отриманої інформації вживаються заходи щодо проведення роботи з усунення поломок. Такі складні роботи краще проводити в СТО.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00