спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Розвал та сходження коліс автомобіля. Коли робити?

Розвал-сходження є дуже важливим показником для нормального використання автомобіля. Це кут положення коліс. Якщо він буде невірним, керованість транспортного засобу погіршується значною мірою, збільшується витрата пального. Покришки також зношуватимуться набагато швидше. Тому своєчасне регулювання розвалу сходження коліс є дуже важливою процедурою, що позитивно впливає на безпеку, надійність та багато іншого.


Як часто потрібне регулювання кутів розвалу та сходження коліс?

Це дуже важлива процедура, яку не можна ігнорувати. Якщо ситуація виявиться надто плачевною, покришки можуть стертися приблизно за п'ятсот кілометрів. Все це призводить до додаткових витрат, яких дуже просто уникнути при своєчасному зверненні до фахівців. Неправильний кут може з'являтися через поганий стан ходової частини автомобіля, її зношеність. Складні експлуатаційні умови також впливають. У спеціалізованому сервісі перевірити все можна досить швидко.

Якісне регулювання розвалу сходження ціна якої відносно невисока, дозволяє створити оптимальні умови для безпечної експлуатації транспортного засобу. Регулювання проводиться на спеціальних стендах, які мають оптичні датчики. Також використовується комп'ютерна діагностика, яка гарантує високий рівень точності. Сучасні технології допомагають встановлювати найточніші значення.

Фахівці рекомендують проводити цю процедуру приблизно кожні 10-15 тисяч кілометрів. Установка повинна проводитись відповідно до рекомендацій виробника автомобіля. Процедура потрібна на регулярній основі через серйозні навантаження на елементи підвіски. Через них кут коліс змінюється. Безпека автомобіля залежить від цього значною мірою. Тому розвал сходження передніх коліс перевірка регулювання потрібно на постійній основі, як і така сама процедура із задніми колесами.

Особливості сучасного розвалу-сходження коліс

За допомогою сучасного комп'ютерного обладнання можна отримати безліч переваг, серед яких:

  • Точність, оперативність та простота вимірювань.
  • Можливість зробити все максимально швидко.
  • Регулювання при знятих або повернутих колесах.

Вкрай важлива перевірка регулювання розвалу сходження без затримок, тому що від цього залежить безпека використання автомобіля. Не можна забувати про своєчасний технічний огляд ходової. Параметри встановлення коліс в результаті активної експлуатації постійно змінюються. Їх потрібно періодично правити. Якщо проігнорувати цю процедуру, збільшується зношування гуми, виникають додаткові проблеми з ходовою, машина починає споживати більше пального і т.д.

Професійне регулювання розвал сходження для автомобіля вважається одним з важливих факторів, які безпосередньо впливають на комфорт і безпеку. Тому важливо своєчасно звертатися до перевіреного сервісного центру, який має якісне комп'ютерне обладнання.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00