спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Коли потрібно балансувати колеса?

За колесами автомобіля треба стежити дуже уважно, тому що через збите балансування можуть виникати різноманітні проблеми. Зокрема, знижується рівень безпеки, комфортності експлуатації транспортного засобу. Своєчасне балансування шин ціна якої відносно невисока дозволяє створити оптимальні експлуатаційні умови.


Що дає якісне балансування шин?

Це дуже важливий процес, який гарантує комфорт водія за кермом, а також безпеку для нього, пасажирів та інших учасників руху. Ця процедура необхідна для правильного розподілу ваги, що впливає якість обертання. Після певного часу баланс пропадає. Спричинити це може удар про якусь перешкоду, наприклад, бордюр. Нерівномірне знос гуми також призводить до таких проблем. Рівнавага має бути ідеальним, тому що через дисбаланс виникають додаткові проблеми. Знос гуми у разі прискорюється багаторазово. Якщо нічого не зробити, є ймовірність пошкодження кермового керування. Навіть підвіска транспортного засобу може постраждати у такому разі.

Дуже важливим є і балансування нових шин. Після заміни гуми фахівці повинні одразу провести відповідну процедуру. Вона дозволить створити оптимальні експлуатаційні умови, уникнути великої кількості різноманітних проблем. Незбалансованість потенційно дуже небезпечна. Серед основних причин можна відзначити нерівномірне зношування протектора. Його буває важко помітити, але потрібно періодично перевіряти колеса. Ще краще періодично заїжджати до сервісного центру, де проведуть діагностику та вживуть потрібних заходів у разі потреби.

Як відбувається процес балансування?

Щоб отримати якісні послуги, важливо вибрати перевірений сервіс, у якому встановлено спеціальне обладнання. Попередньо можна буде дізнатися, скільки коштує балансування шин. У будь-якому випадку це необхідна процедура, заощаджувати на якій не можна.

Процедура ґрунтується на закріпленні колеса на спеціальній машині, яка моделює процес обертання. З допомогою електронних систем визначаються основні показники. Майстер їх читає, вживає відповідних дій. Для цього закріплюються вантажі на колеса, що дозволяє вирівняти його належним чином.

Своєчасне і балансування коліс і шин є запорукою безпеки і комфортного пересування. Бажано для проходження даних процедур звернутися до фахівців, які мають якісне сучасне обладнання. Це забезпечує високий рівень точності, що позитивно впливає на якість виконання робіт.

Зрозуміти, що необхідність звернення до сервісного центру вже є актуальною за деякими ознаками, серед яких:

  • На швидкості від 100 км на годину виникають дивні вібрації та сторонній шум.
  • Шини зношуються нерівномірно.
  • Рульове колесо блокується на деякій швидкості.

При виявленні таких ознак потрібна заміна шин на балансування, яка дозволить привести автомобіль у нормальний стан.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00