Як, коли та для чого проводиться діагностика ходової системи
Стан підвіски автомобіля може бути різним, що залежить від того, якими дорогами він їздить, як за ним стежать і т.д. Погані дороги мають на машину негативний вплив. Підвіска приймає він основний удар, може пошкодитися. З цієї причини машина втрачає нормальну керованість, виникають різноманітні сторонні скрипи, шуми та інші проблеми.
У такому разі потрібна діагностика ходової, яка дає можливість точно виявити причину проблеми, вжити необхідних дій для усунення. Це впливає не лише на комфорт, а й на безпеку руху.
Для чого проводиться діагностика ходової системи авто?
Вона є важливим заходом, спрямованим на відновлення несправностей в основних елементах. Серед них можна відзначити бруківку, раму, підвіску коліс, шини і т.д. Безперебійне переміщення машини дорогами – це головна функція ходової системи. Тому важливо зробити все, щоб вона нормально функціонувала. Це позначається на комфорті та безпеці.
Ходова вважається досить складним автомобільним вузлом. Знос прискорюється через часту їзду неякісними дорогами, що в Україні є не рідкістю. Система приймає він основні удари і навантаження ззовні. Звичайно, вона не може від цього не постраждати. Незалежно від віку автомобіля, марки та моделі, потрібне регулярне проведення діагностичних робіт. Фахівці рекомендують приділяти такій перевірці увагу приблизно раз на 15 тисяч кілометрів. Плановий огляд допоможе визначити актуальний стан, вжити необхідних заходів для відновлення.
Бажано бути присутнім під час проведення робіт або звертатися до перевірених фахівців. Останнім часом у Києві почастішали випадки, коли не найсумлінніші фахівці не роблять практично нічого, а потім кажуть клієнту, що потрібно міняти практично все. Потрібно ретельно контролювати процес, отримати деякі знання, щоб не платити за повітря. Або просто можна звернутися до автосервісу, рівень якого максимально високий.
Неправильна робота ходової негативно впливає на безпеку, комфортабельність. Відповідно зношуватимуться й інші вузли автомобіля. Тому потрібна систематична діагностика.
Коли без діагностики точно не обійтися?
Крім профілактичної вона може бути обов'язковою. Є кілька ознак, які просто не можна ігнорувати. Якщо вони виникають, треба відразу звертатися до професіоналів для проведення відповідних робіт. До основних ознак, які свідчать про наявність серйозних проболієм, можна назвати:
Машина починає йти убік під час гальмування.
Під час входу в поворот виникає сторонній скрип.
Авто виводи на всі боки при прямій траєкторії руху.
При розгоні стійкість втрачається.
Нерівною дорогою починають з'являтися різні сторонні звуки.
У подібних ситуаціях оптимальним рішенням стає звернення до справжніх майстрів, досвід та кваліфікація яких не викликає жодних сумнівів. Зазвичай, це візуальний огляд, а також комп'ютерна діагностика за допомогою сучасного обладнання. Професійний підхід стає своєрідною гарантією виявлення всіх дефектів, які можуть усунути компетентні фахівці.
м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А
(096) 941-53-96;
(095) 776-71-73;
(093) 776-71-73;
(044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;
Email: [email protected]
Пн - Пт: 9.00 - 19.00
Сб: 9.00 - 15.00