спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Всі за і проти компютерної діагностики двигуна

Автомобілі давно перестали бути чимось на зразок розкоші. Для багатьох вони стали вірними помічниками, які допомагають своєчасно переміщатися між різними об'єктами, встигати працювати, відпочивати, багато чого іншого. Тому важливо підтримувати машину в оптимальному робочому стані, щоб кожен її окремий елемент нормально функціонував.


Двигун вважається дуже важливою частиною автомобіля, за яким треба стежити особливо відповідально. Визначити, що з ним трапилося внаслідок поломки не так просто, як може комусь здатися. Навіть досвідченим майстрам здебільшого потрібна додаткова допомога. Щоб діагностика двигуна була по-справжньому якісною та точною, застосовується спеціальне комп'ютерне обладнання.

Комп'ютерна діагностика двигуна - шанс швидко і точно визначити поломку

Дуже вдалим винаходом стало устаткування проведення комп'ютерної діагностики транспортних засобів, зокрема двигуна. Проводиться діагностика не тільки двигуна, а й багатьох інших важливих систем, але саме робота з ним вважається однією з найбільш трудомістких та відповідальних. Потрібна послідовна перевірка системи, що керує двигуном. Потім перевіряється наповнюваність циліндрів, якість та кількість оборотів, багато інших характеристик.

Якісне обладнання дозволяє здійснити перевірку фактично за всіма основними показниками, що дозволить виявити всі неполадки, навіть незначні. Для проведення діагностичних робіт можуть застосовуватись різні прилади. Вони бувають переносними та стаціонарними, представлені на сучасному ринку у величезному асортименті. Під кожен окремий випадок фахівці вибирають необхідний тип обладнання. Наприклад, якщо всі роботи проводяться на СТО, може застосовуватися стаціонарне оснащення.

Якщо з технічних причин немає можливості доставити машину у сервіс, майстри можуть виїхати на місце разом із переносними приладами. За рівнем точності та функціональності вони знаходяться на такому ж рівні. Незалежно від типу використовуваного обладнання воно видає звіт про похибки, які були виявлені. Крім цього, надаються основні рекомендації щодо подальшого усунення.

Чому важливо проводити діагностику силової установки?

Від якості роботи двигуна залежить довговічність та надійність багатьох інших елементів автомобіля, у тому числі частин ходової частини. Тому потрібно уважно відстежувати, в якому стані знаходиться мотор, щоб вчасно вживати заходів щодо усунення несправностей.

Проводиться діагностика в профілактичних цілях або в якості планового обслуговування. Деякі несправності виявляються на ранньому етапі, коли ще не встигли показати себе. Це дозволяє зробити ремонт максимально ефективним, швидким.

Потрібна діагностика може, коли вже виникли проблеми з автомобілем. Використання спеціального обладнання допомагає звузити пошуки, знайти конкретну зону з проблемою. Такий формат має масу переваг:

  • Економія часу.
  • Точність визначення поломки для подальшого ремонту.
  • Відсутність додаткових пошкоджень через зволікання.

Для цього треба довіритися справжнім професіоналам, які мають обладнання, знання та всі необхідні навички.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00