спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Чому ігнорувати своєчасний кузовний ремонт небезпечно

Кузов автомобіля - це своєрідна основа, яка має бути в нормальному стані. Але досягти цього вдається далеко не завжди з різноманітних причин. Тому нерідко потрібен кузовний ремонт, який може відрізнятися рівнем складності та іншими подібними нюансами. Важливо довірити усі професіоналам, тому що самостійні спроби чи звернення до майстрів з низькою кваліфікацією рідко призводять до нормального результату.


Чому треба приділяти проблемі кузовного ремонту особливу увагу?

Багато автомобілів ігнорують різноманітні пошкодження кузова, якщо вони здаються їм незначними. Наприклад, це може бути пошкодження однієї з частин авто внаслідок падіння предмета чи корозійних процесів. Якщо нічого не зробити, то ситуація може посилитися. Корозія поступово розвиватиметься, що позначається на цілісності кузова. Крім естетичної непривабливості, можуть виникати й інші проблеми. До них відноситься втрата стійкості та міцності. Тому важливо приділити ремонту належну увагу, звернутись до справжніх професіоналів, які допоможуть виконати якісні та своєчасні відновлювальні роботи.

Ремонт кузова може відрізнятися за багатьма факторами. Якщо деталь сильно пошкоджена корозією або деформована, оптимальним рішенням стає її повна заміна. Такий формат може комусь здатися надто дорогим, але насправді в цьому є сенс. Тому часто дещо простіше замінити деталь, ніж займатися проведенням відновлювальних робіт. Це має особливе значення для дорогих автомобілів іноземного виробництва.

Ремонт кузовних вм'ятин може проводитися без ушкодження лакофарбового покриття. Для цього використовуються спеціальні технології. Вони використовуються дуже активно по всіх країнах світу, в тому числі в Україні. Методика була спеціально розроблена, щоб спростити видалення незначних вм'ятин на кузові. Тут все обходиться без подальшого фарбування. У процесі застосовується спеціальне обладнання, за допомогою якого можна досягти потрібного результату.

Корозійні пошкодження заслуговують на особливу увагу, тому що більшість автомобілів схильні до них значною мірою. Потрібно правильно обробляти дефектні місця, щоб не зашкодити ще сильніше. Зазвичай проводиться полірування, шпаклівка та фарбування. Якщо кузов прогниє, можуть виникнути серйозні проблеми у подальшій експлуатації. Тому за його станом бажано стежити уважно. Це дозволить унеможливити проникнення іржі далі.

Плюси своєчасного звернення до професіоналів для кузовного ремонту?

Якщо не затягувати з проведенням діагностики та ремонтних робіт з кузова, звернутися до компетентних професіоналів, можна розраховувати на отримання кількох обов'язкових переваг:

Своєчасне виконання в обумовлені терміни.

Захист авто від поширення корозії та інших дефектів.

Відновлення нормального зовнішнього вигляду та ін.

Бажано, як тільки будуть виявлені вм'ятини, подряпини, сколи, сліди корозії чи інші подібні проблеми, звернутися до компетентних професіоналів. Такий підхід гарантує комплексне відновлення, результатом якого зазвичай стає повне усунення всіх дефектів на автомобілі.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00