спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Нюанси правильного локального фарбування машини

Існує безліч причин, через які лакофарбове покриття автомобіля може пошкоджуватися незначно. Часто це відбувається через низьку якість доріг. Машина потрапляє до ями, до неї летять каміння з-під коліс інших автомобілів.


Це провокує виникнення сколів, подряпин та інших подібних дефектів. Вони можуть з'явитися на окремому елементі кузова, для відновлення чого застосовується локальне фарбування авто. Вона має свої унікальні особливості та нюанси в порівнянні з повним фарбуванням. Але все одно це складний та трудомісткий процес, довірити реалізацію якого можна лише кваліфікованим професіоналам.

Які засоби усунення дефектів кузова бувають?

Локальне фарбування кузова відноситься до категорії специфічних робіт, тому що потрібно мати високу кваліфікацію, вправність та досвід. Тільки в такому випадку вдасться досягти ефекту, коли між новою деталлю та старою не буде жодних відмінностей у кольорі. Існує кілька різноманітних технологій для проведення таких робіт, кожен з яких має свої особливості. На вибір конкретного методу впливає кілька факторів, серед яких площа, рівень та розмір ушкодження.

Якщо на окремому елементі кузова утворилася невелика подряпина, зазвичай застосовується метод ретушування. За наявності певних навичок можна зробити все самостійно. Застосовується ємність з лакофарбовою речовиною, яка на попередньому етапі підбирається відповідно до кольору авто. Комплект складається з кришки та спеціального пензлика. Попередньо метал треба ретельно знежирити, після чого фарба наноситься на кілька шарів. Є ще один метод, який вважається більш трудомістким та складним. Тут потрібно застосування спеціального обладнання, через що провести роботи самостійно неможливо.

Є кілька основних етапів проведення локального фарбування. Серед них можна відзначити:

  • Виявлення вм'ятини, проведення робіт з рихтування.
  • Відновлення фрагмента, пошкодженого. Проводиться очищення, шпаклювання, зачищення.
  • Ґрунтовка окремого елемента або цілої ділянки, що залежить від конкретного випадку та рівня пошкоджень.
  • Безпосереднє фарбування.

Кожен етап важливо виконати з усією відповідальністю, використовуючи лише якісні та сертифіковані витратні матеріали. Ґрунтовку потрібно накладати у кілька шарів, перекриваючи їх. Для фарбування використається спеціальний пульт. Потрібно грамотно вибрати фарбу, для чого зазвичай використовуються сучасні технології. Домогтися оптимального результату можна лише у ретельно підготовлених умовах.

Куди звернутися для локального фарбування?

Якщо хочеться гарантовано досягти відмінного результату, варто заручитися підтримкою кваліфікованих фахівців. Не варто звертатися до майстрів, які працюють у гаражах чи інших подібних місцях. Навіть для часткового фарбування там може вистачити необхідних ресурсів. Тому ідеальним рішенням стає вибір спеціалізованого автосервісу, який має досвід, репутацію та ресурси.

Звернення до професіоналів із досвідом дозволяє гарантувати своєчасне виконання фарбувальних робіт, повну відповідність усім стандартам. В результаті елемент виглядатиме практично, як новенький.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00