спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Часто задаваемые вопросы

 • Сколько времени занимает пригон автомобиля из США?
  • Пригон авто из США длится от одного до двух месяцев. Около недели занимает доставка с аукциона в порт США, около месяца автомобиль плывет в порт Одессы, несколько дней занимает растаможка и доставка из Одессы в Киев.
 • Что входит в стоимость автомобиля, пригнанного из США?
  • В окончательную цену автомобиля входит стоимость авто на аукционе, услуги аукциона, брокера, доставка, растаможка, стоимость ремонта и запчастей.
 • Какие самые популярные автомобили для пригона из США в 2021году?
  • Nisssan Rogue
  • Ford Focus
  • Ford Fusion
  • Mazda CX-5
  • Ford Escape
  • Volkswagen Tiguan

Професійний пригін автомобілів із США

 

 

Останнім часом дедалі популярними в Україні стали американські автомобілі. Це легко пояснити їхньою відносною доступністю. Якщо провести порівняння між машиною однієї і тієї самої моделі, яку можна купити там і у нас, переваги безумовно будуть в американського варіанту. У середньому він на третину дешевший, що є дуже непоганим показником. Пригін автомобілів із США з цієї причини стає дуже затребуваною послугою. Але, щоб отримати повний пакет переваг, важливо звернутися до кваліфікованих фахівців, які зможуть гарантувати прозорість і точність виконання всіх робіт. Наша компанія може виявитися надійним партнером, за допомогою якого нескладно обзавестися потрібним автомобілем.

Авто з США без посередників і переплат

Ми приганяємо автомобіль із США "під ключ". Купівля авто з Америки через нашу компанію допоможе заощадити ваші гроші, а всі турботи з транспортування, розмитнення і подальшого ремонту автомобіля ми беремо на себе. 

Наші переваги:

 • Пригін автомобіля з ремонтом "під ключ".
 • Професійний підбір і перевірка автомобіля перед купівлею.
 • Швидка і недорога доставка автомобіля з аукціону в Україну.
 • Попередній прорахунок вартості ремонту авто.
 • Команда досвідчених фахівців з ремонту кузова, електрики, ходової частини, двигуна.
 • Автозапчастини - в наявності та під замовлення.
 • Оптимальні ціни на послуги.

Як відбувається процес купівлі автомобіля з Америки

 1. Підбір автомобіля на аукціонах. Тут враховується стан, пробіг, попередня вартість авто.
 2. Перевірка історії обраного автомобіля за базами даних. Нас цікавить кількість власників і чи бувала машина в аваріях.
 3. Купівля автомобіля на аукціоні. Працює система автоматичних ставок - якщо спрацює менша ставка, ви заплатите менше!
 4. Оплата автомобіля. У вартість входять послуги аукціону, американського брокера, платіж за документацію та оплата доставки в Україну.
 5. Доставка авто з США в Україну. Сюди входить доставка евакуатором з аукціону в порт США, з американського порту в порт Одеси і доставка евакуатором до Києва.
 6. Розмитнення автомобіля в Одесі. Після розвантаження контейнера автомобіль розмитнюється нашим брокером.
 7. Дефектовка автомобіля. Точний прорахунок вартості ремонту і запчастин.
 8. Ремонт автомобіля "під ключ".

Відмінності грамотного пригону авто з США

У США працюють спеціальні аукціони, на які потрапляють автомобілі в різноманітному стані. Зазвичай, це якась аварія. Але пошкодження можуть бути мінімальними. Водночас вартість транспортних засобів за океаном набагато нижча, ніж в Україні. Відповідно, навіть з урахуванням розмитнення, сертифікації та інших витрат, можна розраховувати на солідну економію.

автомобілі-з-аукціону-сша

В асортименті там можна відшукати найрізноманітніші транспортні засоби, які можуть відрізнятися типом, розмірами, технічними характеристиками, цінами. Таке різноманіття стає своєрідною гарантією повного задоволення основних потреб кожного клієнта. Імпорт американських авто дуже розвинений останнім часом з об'єктивних причин, але на сучасному ринку трапляються не тільки надійні компанії, а й відверті шахраї. Тому вкрай важливо звертатися до професіоналів, репутація яких не піддається сумнівам. Тільки в такому разі можна розраховувати на безпеку за кожною угодою та інші переваги.

Для нашого автолюбителя на американському ринку напевно знайдеться щось цікаве. Можна знайти машини з пробігом, пошкодженнями, безліч інших варіантів. Пошкоджені авто вважаються найвигіднішим з економічної точки зору варіантом. Але перед його купівлею потрібно точно переконатися, що можна буде організувати повноцінний ремонт, придбати всі необхідні запчастини. Якщо звернутися до професіоналів, можна розраховувати на надійні консультації на основних етапах. По суті, вони зроблять все найголовніше за клієнта, що стає головною перевагою.

Замовити пригін американського авто в Києві

Якщо потрібно отримати гарантію якості та всі інші переваги під час пригону автомобіля з США, доцільно звернутися до досвідчених професіоналів. Наша СТО пропонує великий асортимент послуг, який постійно розширюється. Можна розраховувати і на допомогу в пригоні машини, що дасть змогу непогано заощадити під час отримання оптимальної за всіма параметрами якості. Серед основних причин, через які варто звернутися до нас, можна відзначити:

 • Комплексний підхід до обслуговування кожного окремого клієнта.
 • Професійні консультації з усіх питань, що цікавлять, які надаються доступною мовою.
 • Великий вибір.
 • Чесні ціни тощо.

 

Завдяки такому підходу практично кожний охочий зможе під свої потреби і можливості бюджету вибрати автомобіль. Це своєрідна гарантія надійності та відсутності зайвих витрат на покупку.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00