спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ефективна хімчистка автомобіля

 

Салон автомобіля може забруднитися досить сильно. Тому періодично потрібно проводити його чистку. Зробити це самостійно з гарантією якості та ефективності може бути не дуже просто. Тому хімчистка автомобіля в сучасному сервісі стає ідеальним варіантом. Послуга дає змогу очистити всі елементи автомобіля, які були забруднені в результаті експлуатації. СТО має потрібне обладнання, кваліфікованих співробітників, досвід і всі інші ресурси для гарантовано якісного надання цієї послуги.

Переваги професійної хімчистки авто

хімчистка-автоЗавдяки хімчистці можна привести до ладу автомобіль, прибрати підлогу, сидіння, стелю та інші зони салону. Для більшості водіїв чистота транспортного засобу є дуже важливою, як всередині, так і зовні. Багато хто миє автомобіль зовні, але забуває про внутрішнє прибирання. Йому також треба приділяти особливу увагу. Хімічна чистка, яка здійснюється за допомогою спеціального обладнання та засобів, дає відмінний результат.

Під час експлуатації машини в салоні вбираються сторонні запахи, бруд і все інше. Це робить зовнішній вигляд салону не найпривабливішим. Набагато приємніше їздити в машині, за якою стежать. Щоб оббивка та інші елементи виглядали відповідним чином, потрібно приділяти чищенню періодичну увагу. Треба вибрати перевірених фахівців, які виконають роботи на високому, якісному рівні. Наш автосервіс використовує безпечні та ефективні засоби, які дають змогу прибрати неприємні запахи і найзастаріліші плями. Професійний підхід гарантується всім клієнтам. Навіть найстійкіші забруднення будуть повністю усунені. Засоби, які застосовуються в процесі, не викликають алергічних реакцій, що стає важливою додатковою перевагою. До їхніх переваг належить безпека для людей, ефективність.

Процес складається зазвичай з декількох етапів. Використовується пилосос, який видаляє пил і все інше. Після цього, за допомогою особливих засобів, очищується оббивка сидінь, стелі та інших компонентів. Потім обов'язково потрібна сушка всіх очищених елементів. Результатом стає привабливий і доглянутий вигляд салону. 

Хімчистка автомобіля в Києві

Замовити цю послугу в столиці можна в різноманітних місцях, але отримати гарантію бездоганної якості можна не скрізь. Наша СТО пропонує комфортні умови для всіх клієнтів. До основних переваг можна зарахувати:

  • Використання сертифікованого обладнання та безпечних засобів.
  • Адекватні ціни.
  • Попередні консультації, які допоможуть краще зорієнтуватися в послузі, ухвалити правильне рішення.

Чистка проводиться досвідченими фахівцями за всіма сучасними стандартами, що гарантує бездоганну якість для кожного клієнта. Вартість приємно дивує. Можна замовити часткову або повну хімчистку, що залежить від стану авто та побажань клієнта.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00