спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Озонування салону авто в Києві

 

Озонування салону автомобіля є поширеною послугою, за допомогою якої можна буде усунути всі сторонні запахи. Додатковою перевагою стає видалення хімічних речовин, які можуть виявитися шкідливими для людського здоров'я. Відбувається ефективна і швидка дезінфекція повітря всередині салону. Це дуже корисна процедура, для замовлення проведення якої доцільно буде звернутися до перевіреного сервісу. Сучасна СТО ідеально підходить для цього, тому що володіє потрібним обладнанням, а співробітники мають досвід і навички.

Особливості проведення озонування салону авто

озонування-салонуВ основі цієї процедури лежить використання спеціального обладнання - озонатора. Важливо користуватися приладом від перевіреного виробника, який надійно зможе виконати всі свої функції. Наш автосервіс користується тільки найкращим сертифікованим обладнанням, якість якого максимально висока. В руках досвідчених професіоналів воно стає ефективним інструментом для досягнення поставлених цілей. Підсумком стає відновлення свіжості всередині салону з гарантією якості. Оброблятися за допомогою обладнання можуть практично всі елементи салону, серед яких підлогове покриття, стеля, елементи оббивки, двері, панелі, ніші та все інше. Буквально кожен куточок буде оброблений за всіма правилами, що гарантує бездоганний результат.

Сучасний підхід є нашою основною відмінністю, як і застосування ефективного обладнання. Фахівці рекомендують проводити цю процедуру на регулярній основі, щоб підтримувати власний транспортний засіб у чистоті та порядку. Можна замовити послугу окремо або паралельно з хімчисткою. У будь-якому разі звертатися для цього потрібно до компетентних професіоналів, у яких є досвід і все інше для розв'язання цієї проблеми. Процедура дає змогу позбутися найрізноманітніших запахів, які буквально в'їдаються в елементи салону. Це можуть бути залишки їжі, сигаретні аромати, вогкість, тварини та багато іншого. Незалежно від кількості негативних факторів, що впливають на запахи, все буде зроблено дуже професійно і швидко. Головне звернутися до перевіреного автосервісу, щоб гарантовано отримати повний набір важливих переваг за нормальними цінами.

Озонування салону в Києві

Ця процедура стає дедалі популярнішою, тому що бажання їздити у свіжому і чистому від неприємних запахів салоні є у багатьох. У столиці багато хто пропонує її надання, але не завжди можна розраховувати на кращу якість. Наша СТО гарантує кілька важливих переваг клієнтам:

  • Оперативність виконання робіт.
  • Повне відновлення свіжості салону.
  • Найкраще обладнання.
  • Адекватні ціни.
  • Консультації, якщо вони будуть потрібні.

Комплексний підхід до надання цієї послуги гарантує стовідсоткову якість. Практично в будь-якому автомобілі можна буде відновити свіжість салону, зробити його знову максимально приємним для використання. Не дуже комфортно перебувати постійно в автомобілі, в якому неприємно пахне. Озонування ефективно розв'язує цю проблему, забезпечуючи тривалу свіжість. Обробка і чистка салону озоном у нас відбувається максимально швидко. Замовляйте послугу озонації вже зараз!

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00