спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісний ремонт та заміна вихлопної системи (глушника) 

 

Вихлопна система автомобіля є дуже важливим вузлом, який складається з безлічі модулів. Всі вони виконують різноманітні завдання і функції. Якщо вона ламається, машина починає занадто голосно шуміти. У деяких ситуаціях, коли пошкодження не дуже значні, вдається обійтися ремонтом, але часом потрібна повна заміна. Важливо для її здійснення звернутися до сучасного сервісного центру, в якому працюють компетентні професіонали з досвідом.

Особливості ремонту та заміни глушника

зварювання-глушника

До її складу входить кілька основних елементів, серед яких колекторна труба, каталізатор, резонатор, глушник і сама труба. Кожна деталь виконує певні функції. Деякі деталі глушать звук, інші - сповільнюють рух газів, які були відпрацьовані. Кількість елементів безпосередньо залежить від того, яку комплектацію вибрав виробник. Іноді можна встановити додаткові елементи, які допоможуть збільшити рівень функціональності та потужності. Але і вони можуть зламатися. Можуть виникнути такі несправності, за яких повноцінна робота системи просто не буде можливою.

Є кілька основних причин, через які треба звернутися до сервісного центру для проведення діагностичних робіт. Деякі проблеми можна визначити самостійно, а часом доведеться проводити діагностику за допомогою сучасного обладнання. Серед основних ознак виходу з ладу відповідної системи можна відзначити:

  • Зниження потужності автомобіля.
  • Під час руху машина може трохи трястися.
  • Гучні звуки, які виходять приблизно з дна машини або з-під капота.

У будь-якій подібній ситуації доцільно звернутися до професіоналів, які проведуть ретельний огляд. Якщо вдасться все виконати правильно, можна розраховувати на ефективність і якість. Іноді проблему усуває тільки повна заміна, під час якої треба використовувати сучасне обладнання.

Ремонт і заміна глушника в Києві

У столиці працюють багато фахівців, які готові надати відповідну послугу. Розраховувати на бездоганну якість можна далеко не завжди. Тому бажано звертатися до сучасної СТО, яка має потрібне обладнання, досвідчених професіоналів у штаті, можливість підібрати якісні комплектуючі під конкретні запити та, що важливо, зробити це за хорошою ціною. Ремонт і заміна глушника охоплює діагностику, підготовку автомобіля для проведення робіт, сам ремонт або, за необхідності, заміну. Фахівці виберуть якісну, нову систему, яка має безліч переваг. Також можна зробити зварювання старого, це коштує не так дорого і заварити буває просто швидше. Телефонуйте нам і дізнайтеся скільки коштує приварити глушник у Солом'янському районі. Вартість вас приємно здивує.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00