спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Встановлення полум'ягасника (стронгера)

 

Встановлення полум'ягасника стає все більш популярною послугою в Києві, замовити яку можна в нашому автосервісі. Фахівці гарантують індивідуальний підхід до всіх клієнтів, високоякісне обслуговування, професійні консультації та адекватні ціни. Все це можна отримати максимально легко.

Основні особливості встановлення полум'ягасника

встановлення-стронгераСтронгер є спеціальним різновидом резонатора, який може поліпшити роботу випускної системи машини. Це доступна альтернатива каталізатору, яка виконує аналогічні функції і має тривалий термін експлуатації. Шум машини під час встановлення не буде збільшуватися, тому що це не прямоточна система.

Щоб провести роботи максимально якісно і точно, на попередньому етапі важливо провести діагностику вихлопної системи машини. Перед заміною каталізатора на стронгер потрібно визначити, чи точно він вийшов з ладу. У зворотному випадку немає особливого сенсу виконувати роботи з встановлення. Процес заміни зазвичай необхідний у разі порушення утворення паливної суміші мотора або ж за виникнення різноманітних механічних пошкоджень.

Встановлення полум'ягасника починається з демонтажу каталізатора. Для цього потрібно мати певний досвід і знання, а також спеціальні інструменти. У виробництві стронгерів використовуються особливі метали, які справляються з впливом з боку високих температур, значних навантажень механічного походження. Вони неодмінно утворюються, тому що вихлопні гази можуть з'являтися з високою швидкістю.

Стронгер є спеціальним компонентом вихлопної системи, який має внутрішню ребристу поверхню. Його головним завданням стає зниження швидкості зворотного руху вихлопу. Серед основних переваг його встановлення можна відзначити:

  • Поліпшення показників роботи вихлопної системи.
  • Усунення дзвону.
  • Надійна альтернатива штатному каталізатору.

Щоб процес встановлення був організований максимально якісно і правильно, слід заручитися підтримкою досвідчених професіоналів. Наші майстри проконсультують клієнтів з усіх питань, що цікавлять. Вони проведуть попередній огляд системи, допоможуть ухвалити правильне рішення щодо доцільності проведення відповідних робіт.

Встановлення полум'ягасника (стронгера) в Києві

Щоб встановлення пройшло в зазначені терміни і максимально якісно, треба вибрати надійних професіоналів. У столиці існує безліч варіантів для цього, серед яких є приватні майстри і спеціалізовані сервіси. Звернення до нашого автосервісу автоматично гарантує високу якість обслуговування, своєчасне виконання робіт і безліч інших переваг.

За допомогою грамотної консультації ознайомитися можна з цінами, особливостями проведення робіт, дізнатися про всі нюанси. Менеджери спілкуються з клієнтами доступною мовою. Завжди можна буде, завдяки цьому, розібратися в деталях, записатися на зручний час. Поки майстри будуть займатися встановленням стронгера в ретельно підготовлених умовах, клієнт зможе трохи відпочити, випити мінеральної води або кави. На всі виконані роботи обов'язково надається гарантія якості, що разом з адекватними цінами є нашою найбільшою перевагою.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00