спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна гофри глушника в Києві

 

Заміна гофри глушника є досить популярною послугою, яка може знадобитися багатьом власникам транспортних засобів. Якщо глушник починає працювати некоректно, це може свідчити про проблеми з гофрою. Зазвичай її заміна проводиться регулярно. Головне заручитися підтримкою досвідчених фахівців, які виконають всі роботи грамотно і відповідно до сучасних стандартів якості.

Заміна гофри глушника і її відмінні характеристики

заміна-гофри-глушникаАвтомобілі можуть відрізнятися за багатьма параметрами, як і їхні окремі компоненти. Тому гофра глушника також має конкретні характеристики, що потрібно враховувати під час вибору деталі для здійснення заміни. Вийти з ладу цей компонент може з найрізноманітніших причин, серед яких тривалий негативний вплив з боку вихлопних газів, що мають підвищену температуру. Вони поступово руйнують основні компоненти деталі, що призводить до утворення проблем. Серед основних ознак, що настав час звернутися до сервісу для заміни цього компонента, можна відзначити:

  • Підвищення витрат палива.
  • Автомобіль стає менш керованим.
  • Під час запуску мотора виникають сторонні запахи, як і всередині салону.

Якщо водій виявив щось подібне, важливо своєчасно звернутися до компетентних професіоналів. У такому разі можна буде розраховувати на швидке та надійне усунення проблеми. Головне використовувати оригінальні деталі, які виготовляються за всіма стандартами якості з міцних матеріалів. Зазвичай гофра створюється зі спеціального металу, який має запас міцності. Заміна проводиться за допомогою спеціального зварювального обладнання. Воно дає змогу гарантувати високу якість з'єднання основних елементів, забезпечити довговічність експлуатації. Тому дуже важливо звернутися до сучасного сервісу, де є і обладнання, і кваліфіковані професіонали.

За допомогою цього елемента нейтралізуються вібрації. Тому несправність стає неприємною проблемою, що спричиняє додатковий дискомфорт. Не варто замінювати цей компонент самостійно, тому що можна тільки зіпсувати деталь і витратити час. Краще у разі виявлення проблеми відразу звернутися до перевірених професіоналів. Такий підхід стає своєрідною гарантією ефективності та якості.

Заміна гофри глушника в Києві

Якщо пошкодилася гофра в автомобілі, треба звернутися до нашої СТО. Ми гарантуємо індивідуальний підхід усім клієнтам, використовуємо сучасне обладнання, маємо високу кваліфікацію. Кожен співробітник точно знає, що потрібно зробити.

Ця деталь піддається істотним навантаженням на постійній основі. Тому, якщо водій виявив деформацію або інші подібні проблеми, краще не відкладати відвідування автосервісу. Чим швидше звернутися до професіоналів, тим швидше буде проведена заміна відповідного компонента. Процес встановлення чітко регламентується, що гарантує ефективність, точність та інші переваги. Додатковими плюсами стає гарантія якості на роботи, виконані з заміни, а також адекватна вартість послуги, що надається, і приємно дивує. Переварити або замінити гофру в глушника вихлопної системи у нас можна за адекватною ціною.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00